23 октября 2024, среда, 16:28
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 6
+23 +
Беня Ладен, 19:50, 10.07

Лучший способ борьбы с политической импотенцией замочить кремлёвского придурка

Ответить
+5 +
Олег, 19:56, 10.07

Дякуємо Західним Партнерам, за допомогу Україні!!
Смерть рашиським окупантам!
Україна переможе, важко, але переможе отой сруськай міф!!

Ответить
+7 +
alex, 20:00, 10.07

"Итак, если сейчас будет новое прекращение огня, новое соглашение, мы должны быть на 100% уверены, что на этом она закончится, независимо от того, ГДЕ ЭТА ЛИНИЯ"

видимо они помогают не только оружием но и в легализации оккупации.а орбан катается точно только по своей инициативе?

Ответить
0 +
Марта, 21:08, 10.07

Что-то я Вас как-то даже поддержу, не думаю что Орбан делает это сам а не по чьей то указке, за им стоит явно кто-то.

Ответить
-3 +
Володимир, 21:25, 10.07

Звичайно ніхто не розглядає варіант ...ла, віддати 4 області та ефимерне припинення вогню. Але викинути окупантів за державні кордони 91-го року також дуже складно, й ціна дуже висока буде. Але якщо
-припиняється вогонь на лінії боєзіткнення,
-санкції зберігаються, до повного виведення військ за кордон 91 та виплати усіх збитків,
-відбувається обмін всіх на всіх, з можливістю вільного доступу до пошуку ув'язнених,
-усі люди з ТОТ мають право вільно переселитися в підконтрольну територію (ПТ), навіть якщо вони перебувають в кацапії,
-тимчасово окуповані території (ТОТ) не легалізуються, й ми їх повернемо,
-Україна вступає в НАТО, 5-та стаття розповсюджується на всю ПТ, при чому не будуть думати, що мають зробити, а прописані конкретні дії у випадку повторного нападу кацапії: удари конвенційною зброєю по їх військах та військових об'єктах на території кацапії у першу годину після нападу, і краще, щоб це було прописано в угоді про припинення вогню, а НАТО, як виступав її гарантом.

Ответить
+7 +
Федя, 21:10, 10.07

Демагог. Абы на последок языком поляпать, воздух посотрясать: а вдруг еще какую должность дадут...
Если бы хотели Украину в НАТО, то уже давно, вместо "Будапештского меморандума", дали бы членство в НАТО. Беларуси также. И было бы в регионе спокойно.

Ответить