Є ще одна важлива новина з України:
У Києво-Печерській лаврі вперше в історії святині відправлять панахиду за її меценатом і ктитором – гетьманом Іваном Мазепою. Богослужіння відбудеться 11 червня 2023, в день Всіх святих у Всіхсвятській церкві, збудованої коштом Івана Мазепи. Панахиду проведуть з нагоди 325-річчя освячення храму.
Про це повідомляють на сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.
P.S.
Слава великому гетьману України - Івану Мазепі !
Нарешті !
Як ви розумієте нашу мову, так і ми розуміємо вашу.
Під час відвідування Азербайджану, наші й їхні дипломати спеціально користувались під час спілкування англійською, щоб не москальською.
трусливый и лжывый сальдо сам знает, что не жилец. Иначе чем объяснить его появление в бронике и каске там, где нет ни выстрелов ни взрывов? СЛАВА УКРАИНЕ! 🇺🇦ГЕРОЯМ СЛАВА! 🇺🇦
Кто-нибудь - вдарьте ракетой по фашистскому логову в Минске! Даже не представляете - какая тараканья суета будет! Как колоборанты с чемоданами награбленного драпать будут в сторону мордорской границы!😄
Снова отрицальное сальдо.
Ответитькурортный сезон для рашашвайнов набирает обороты !
ОтветитьЄ ще одна важлива новина з України:
ОтветитьУ Києво-Печерській лаврі вперше в історії святині відправлять панахиду за її меценатом і ктитором – гетьманом Іваном Мазепою. Богослужіння відбудеться 11 червня 2023, в день Всіх святих у Всіхсвятській церкві, збудованої коштом Івана Мазепи. Панахиду проведуть з нагоди 325-річчя освячення храму.
Про це повідомляють на сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.
P.S.
Слава великому гетьману України - Івану Мазепі !
Нарешті !
Вся слава всемогущему Богу!!!
ОтветитьЯк ви розумієте нашу мову, так і ми розуміємо вашу.
ОтветитьПід час відвідування Азербайджану, наші й їхні дипломати спеціально користувались під час спілкування англійською, щоб не москальською.
Вот это, ДА!!!
ОтветитьСупер!
Вперёд, Украина!!! Оле, оле.оле......
И почему у меня настолько железобетонная уверенность, что Сальдо сдохнет очень скоро? Есть где ставку поставить?) Вот прям непоколебимая уверенность!
ОтветитьКогда Сальдо станет отрицательным? Обязательно станет! Главный вопрос в том, кто его минуснет: свои или чужие?
Ответитьтрусливый и лжывый сальдо сам знает, что не жилец. Иначе чем объяснить его появление в бронике и каске там, где нет ни выстрелов ни взрывов? СЛАВА УКРАИНЕ! 🇺🇦ГЕРОЯМ СЛАВА! 🇺🇦
ОтветитьКто-нибудь - вдарьте ракетой по фашистскому логову в Минске! Даже не представляете - какая тараканья суета будет! Как колоборанты с чемоданами награбленного драпать будут в сторону мордорской границы!😄
ОтветитьУ нас ще багато корупціонерів, тому швидше кремль знищимо, ніж по Дроздам щось прилетить від нас.
ОтветитьАле ж полк Калиновського, я ж сподваюсь, не ми:)
Преамбула возмездия —
ОтветитьЛикует ДЕТОнация
защитникам своим — мы победим !!!
Прости беспощность мою ,что не помог тебе в бою!