Нягледзячы на усе санкцыi ЕЗ, на прызывы и папярджваннi, рэжым працягвае жорсткi цiск на апазiцыю: тыя ж катаваннi, причым у адносiнах да знясiленнага хворага чалавека, тыя ж бясконцыя патрабаваннi грошай, тыя ж краты для чалавека, якi нядауна быу памiлаваны. Баюся, што калi нават асуджаных выпусцяць у сувязi з патрабаваннямi Еуразвязу, то на свабодзе яны будуць заставацца не вельмi доуга.
Пад рэжымам, трэба разумець ФСБ.Бо гэты хам- каугасник, ужо ничога не кантралюе, а тольки брэша и раздае никчэмныя парады.Для яго галоунае захаваць уладу, таму и ня можа зрабиць супраць сваих (фсб путлера)" дабрадзецяляу". А што гэта так,( усим запрауляе фсб) дык падумайце сами, як мэта накиравана идзе знишчэнне усяго беларускага. Я разумею ,што дажа лука ,не мае такой няпрыязни да беларускага.Усёж вырас тут.
ПОБОРЫ - это вы точно сказали......................Только этими штрафами свою безмозглую политику в области экономики спасти не смогли....................................Свой народ грабят и еще бы шкуры хотели содрать кто с этим не согласен............
Беларусь— срана, где «справедливая избирательность» одного человека оборачивается «избирательной справедливостью» для 9,5 млн.
человек. И текущие 18 лет правления ненаклоняемого прямой тому пример.
Так, за четыре оставшиеся года его правления у нас не останется ни одного человека, который бы не сидел в тюрьме ( я имею ввиду ЧЕЛОВЕКА )
ОтветитьСталинизм в чистом (грязном, кровавом) виде.
ОтветитьНягледзячы на усе санкцыi ЕЗ, на прызывы и папярджваннi, рэжым працягвае жорсткi цiск на апазiцыю: тыя ж катаваннi, причым у адносiнах да знясiленнага хворага чалавека, тыя ж бясконцыя патрабаваннi грошай, тыя ж краты для чалавека, якi нядауна быу памiлаваны. Баюся, што калi нават асуджаных выпусцяць у сувязi з патрабаваннямi Еуразвязу, то на свабодзе яны будуць заставацца не вельмi доуга.
ОтветитьDeutsche Welle сделало открытие?
ОтветитьПад рэжымам, трэба разумець ФСБ.Бо гэты хам- каугасник, ужо ничога не кантралюе, а тольки брэша и раздае никчэмныя парады.Для яго галоунае захаваць уладу, таму и ня можа зрабиць супраць сваих (фсб путлера)" дабрадзецяляу". А што гэта так,( усим запрауляе фсб) дык падумайце сами, як мэта накиравана идзе знишчэнне усяго беларускага. Я разумею ,што дажа лука ,не мае такой няпрыязни да беларускага.Усёж вырас тут.
ОтветитьНет сомнений, что недавно помилованные снова окажутся за решеткой по новым делам( Оно долго не вытерпит их пребывания на свободе.
ОтветитьПОБОРЫ - это вы точно сказали......................Только этими штрафами свою безмозглую политику в области экономики спасти не смогли....................................Свой народ грабят и еще бы шкуры хотели содрать кто с этим не согласен............
ОтветитьБеларусь— срана, где «справедливая избирательность» одного человека оборачивается «избирательной справедливостью» для 9,5 млн.
Ответитьчеловек. И текущие 18 лет правления ненаклоняемого прямой тому пример.
Европа, делайте выводы. И давите, давите и еще раз давите на неправедную и жестокую власть Беларуси. Нам очень нужна ваша помощь и поддержка.
Ответить