Кто-нибудь знает случай, чтобы они что-то не подмахнули единогласно?
Зачем они вообще такие "одобрялы в первом чтении" нужны?
Оставить там пару человек, пусть одобряют всё подряд.
Всё ж экономия для бюджета.
Какие 90%, если по ТВ России еще Путин говорил что такая же АЭС стоит в Калининграде (если не ошибаюсь) по смете 6ярдов, а остальное, 4 ярда это РБ хочет получить якобы на инфраструктуру
Интересно, в эту инфраструктуру входит строительство новой колонии для заключенных (старых уже не хватает), которое планируется в районе АЭС на российские деньги?
Хто спадзяецца, што Крэмль адмовіцца ад пабудовы пад Вяльняй "АЭС", моцна памыляецца. Такую "ядроную бонбу" пад плотам у ЕЗ усцешна трымаць. Да таго, паўтаруся, там будуць перапрацоўваць ядзернае смецце.
Што тычыцца сыравіны. Былі чуткі, што Расея мае мала ўрану (ці то непрыбыткова яго здабываць). Дык вось - пакуль Назарбаеў забівае казахаў, Крэмль пад той шум купіў сабе казахскія ўранавыя залежы, на якіх той уран можна "грасці рыдлёўкаю".
"Проста бізнэс, нічога асабістага" (с)
Мала гаворым пра тое, як нам, беларусам, адбіцца ад гэтай АЭС. Можа, спрабаваць зборам подпісаў -- не ведаю, магчыма, спробы і былі, але чым скончыліся? Безумоўна, патрэбны рух. Тое, што ёсць, -- Экадом, Антыатам -- пакуль без эфекту. А Палатка ўчыніла чарговую акцыю змовы -- факт, які яшчэ прыдасца палітыкам для байкоту любых выбараў "з Лукашэнкам".
тн "палатка" - это же Новинки самые настоящие!!!
ОтветитьИДИОТЫ, ЧТО ВЫ ДЕЛАЕТЕ?!
Палата знает только одно слово "одобрямс" и за это им хорошо платят!
ОтветитьКто-нибудь знает случай, чтобы они что-то не подмахнули единогласно?
ОтветитьЗачем они вообще такие "одобрялы в первом чтении" нужны?
Оставить там пару человек, пусть одобряют всё подряд.
Всё ж экономия для бюджета.
Какие 90%, если по ТВ России еще Путин говорил что такая же АЭС стоит в Калининграде (если не ошибаюсь) по смете 6ярдов, а остальное, 4 ярда это РБ хочет получить якобы на инфраструктуру
ОтветитьИнтересно, в эту инфраструктуру входит строительство новой колонии для заключенных (старых уже не хватает), которое планируется в районе АЭС на российские деньги?
ОтветитьНаша палатка - "образец народовластия" (демократии).
ОтветитьДискутировать там не принято, и нахрена вообще-то нам такая палатка?
Кормим гадин, а они гадят.
ОтветитьХто спадзяецца, што Крэмль адмовіцца ад пабудовы пад Вяльняй "АЭС", моцна памыляецца. Такую "ядроную бонбу" пад плотам у ЕЗ усцешна трымаць. Да таго, паўтаруся, там будуць перапрацоўваць ядзернае смецце.
ОтветитьШто тычыцца сыравіны. Былі чуткі, што Расея мае мала ўрану (ці то непрыбыткова яго здабываць). Дык вось - пакуль Назарбаеў забівае казахаў, Крэмль пад той шум купіў сабе казахскія ўранавыя залежы, на якіх той уран можна "грасці рыдлёўкаю".
"Проста бізнэс, нічога асабістага" (с)
Мала гаворым пра тое, як нам, беларусам, адбіцца ад гэтай АЭС. Можа, спрабаваць зборам подпісаў -- не ведаю, магчыма, спробы і былі, але чым скончыліся? Безумоўна, патрэбны рух. Тое, што ёсць, -- Экадом, Антыатам -- пакуль без эфекту. А Палатка ўчыніла чарговую акцыю змовы -- факт, які яшчэ прыдасца палітыкам для байкоту любых выбараў "з Лукашэнкам".
Ответить