Автуховичу предъявили обвинение в подготовке теракта
14- 21.11.2009, 15:01
Это обвинение политзаключенному готовили 10 месяцев. Почти три из них он проводил голодовку протеста.
Это обвинение политзаключенному готовили 10 месяцев. Почти три из них он проводил голодовку протеста.
Мікола, мужык, трымайся! Гэтыя пачвары ў пагонах спіхнулі падзеі 3-4 ліпеня 2008 года наўпрост на цябе, бо сапраўдны замоўца сядзіць вельмі высока. Але ж ты невінаваты, з чыстым сумленнем і спакойнай душой успрымай гэтыя несправядлівыя абвінавачанні. Прыйдзе час і абавязкова народ Беларусі зробіць ракіроўку: цябе вызвалім, а сапраўднага тэрарыста пасадзім.
ОтветитьЗбольшага ідзе падрыхтоўка да выбараў, бо народ будзе пытацца пра "тэрарыстычны акт" на дзень горада, і чаму так доўга няма вынікаў раследавання. Вертыкаль спяшаецца, час падціскае! Насамрэч народ і так разумее, хто гэта "бабахнуў"!
Держись! Роман, все верно написал. Только выдержи и выживи.
ОтветитьДержись. Придет час расплаты для этих животных
ОтветитьВо дают, уроды!
ОтветитьЯ сам с волковыска небыло там не каких поджогов. Дела совсем не в этом. В городе все знают в чем дела! Чем сейчас пол города минска занимается в сфере такси тем и он занимался. Обошел наши законы этими же законами. И с властями не поделил здание которое выкупил. И много чего, умный мужик. Все это ерунда обвинения! 1937 год это точно.
Ответитьтрымацца! толькi трымацца!
Ответить"Я террорист, я - Иван Помидоров!
ОтветитьТрат та та та та та!"
Выродки от власти уже не знают как докопаться к человеку
Ответитькругом враги, террористы. Не потому ли что сами такие.
ОтветитьПоджога дома мента и в самом деле не было, потому что тогда были так, фундаменты, а не дом
Ответитьслово терарист- для запугивания народа типа( вотон накажите его) да уроды они у власти (еврейская умная пословица "не думой что так будет всегда" и ещё "на воре и шапка горит" "мило в мешке не утоишь" расплата прийдёт ) всё не скроют
Ответитьдержитесь....
Ответитьмы против этого!!!!!!!!!!!!!!
ОтветитьПарады дызайнерам сайту Хартыі - калі вы хочаце звярнуць увагу на справу Аўтуховіча ды іншых галоўных тэмаў - трэба працаваць над дызайнам сайту - вока прызвачаілася да гэтых акенцаў зверху. Думаю, верхні радок мусіць з'яўляцца адразу,як адкрываецца сайт буйнымі планамі фотак, пасля станавіцца на месца. Бо ў цяперашнім выглядзе гэтае не вельмі працуе.
Ответить