За убийство Анны Политковской заплатили 2 миллиона долларов
6- 5.12.2008, 12:58
Заказчик убийства журналистки российской «Новой газеты» Анны Политковской, застреленной осенью 2006 года, заплатил организаторам и исполнителям преступления 2 миллиона долларов.
В случае с Политковской есть и труп, есть якобы и исполнители. Есть даже какие-то 2 миллиона... Не умеют работать у старшего брата. То ли дело в синеокой. Исчезли известные политики - ни трупов, ни живых, ни исполнителей, ни заказчиков (о которых в принципе можно догадываться)... Вот это класс - тишь да благодать... И никому не икается...
Ответитьиз последнего КВН:
Ответитьв каждом городе - два юродивых.....
не они ли? сумма вполне по карману... не думаю, что другие бизнес-толстосумы были очень озадачены правдивыми публикациями о войне в Ичкерии....
не за кого там 2 миллиона платить..пристукнули небось по пьяной лавочке а теперь раздули.
ОтветитьСудя по сумме,заказчик явно из высших эшелонов.
ОтветитьПанове,
Ответитьне гадайце!.. Але перш -- не верце таму, што судзяць віноўных: гэтыя хлопцы з Чэчні-Інгушэціі-Асеціі -- АДЛОЎЛЕНЫЯ і прыцягнутыя ў суд. І ім -- і нам! -- дакажуць, што яны віноўныя. І пасадзяць. Вопыт ёсць -- з 1918 года...
Каб зразумець, ХТО заказаў забойства Анны Палітковскай, хто кіраваў забоцамі, пачытайце яе артыкулы ў "Новой газете" па Трагедыі ў Беслане. Знайсці іх няма для вас ніякай складанасці. Скажу чэсна: праўда жудасная, бо разгром школы распісаны не толькі па гадзінах, а па хвілінах. І паказаныя ДЭТАЛІ Трагедыі -- названы імёны-фаміліі тых, хто аддааў загад прымяніць танкі і гранатамёты-з-ПТУРСамі (яны сёння называюцца інакш).
Не гадайце, панове -- пачытайце, падумайце і памаўчыце: гэта -- Трагедыя УСЁЙ РАСІІ. Але рускія не разумеюць і не зразумеюць: ім трэба КАЎКАЗ. Любой цаной! У гэтым іх ніхто не пераўзыйдзе. Асабліва, калі неабходна знішчыць "чорнажопых". Дойдзе чарга і да хахлоў. А бульбашоў -- трупаў сёння вы не пералічыце па пальцах рук: ім неабходна Дыктатура УБЛЮДКАў у Северо-Западном крае, што па сутнасці ёсць дыктатура RS-шавіністаў-фашыстаў у Беларусі. Дыктатар -- марыянетка Лубянкі...
Панове, вы не ведаеце рускіх, бо не жылі ў Рассі. Мабыць і НЕ працавалі разам-побач тут. А калі працавалі разам-побач, то не прыслухоўваліся да іх рэакцыі на падзеі на Каўказе, Сярэдняй (Цэнтральнай) Азіі, балтыйскіх краінах і ва Ўкраіне. Напрасна!.. Іх рэакцыя на падзеі ў Беларусі -- ТАКАЯ ж!.. Запомніце гэта. Сёння і сярод тутэйшага быдла людаедаў не меньш. І самае страшнае, што ў быдла-людаедаў дыпломы інстытутаў-універсітэтаў. Праўда, пераважаюць завочныя і вячэрнія...
Буду ўдзячны, калі прачытаеце мой каментар да "Нацыстские надписи в Витебске...": там крыху болей на тэму RS-фашызму.
Шановни господари
ОтветитьАню убили 7-ого октября. В день рождения Путина и Рамзана Кадырова, которых она в своих публикациях по стенке мазала. Теперь догадайтесь, чьей днюхе был этот подарок?)))