2 ноября 2024, суббота, 9:21
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики

Упартасць прадпрымальнікаў палохае ўладу

9

Напярэдадні 21 студзеня на рынках Менску назіраецца падвышаная актыўнасьць ахоўнікаў і кантралёраў, якія сочаць, ці не раздаюцца ўлёткі і ці не вядзецца агітацыі ў сувязі з заплянаваным на 21 студзеня мітынгам прадпрымальнікаў.

Комментарии 9
0 +
Frans, 19:16, 20.01

Завтра на площадь! Кто не придет-тот лох!

Ответить
0 +
Алесь, 21:10, 20.01

Заўтра ўсе на плошчу! За свабоду прадпрымальніцтву!

Ответить
0 +
Змагар, 21:22, 20.01

Змагайся і будзь вольным беларускі народ!!!

Ответить
0 +
Несьцерка, 21:48, 20.01

На Кастрычніцкай пл. 21 студзеня ў Менску заўтра, (некаторым) можна ўзяць з сабою радыё-прыёмнікі, што прымаюць радыё "Свабода". Радыё можа весьці нейкую інфа-падтрымку гэтай агульнанацыянальнай акцыі...

Ответить
0 +
Просто русский, 22:13, 20.01

НУ что -дорогие землячки готовимся завтра к раздаче дубинок?Печально. но похоже без этого не обойдётся.

Ответить
0 +
Ігар Салавей, Польшча, 23:18, 20.01

Молімся за Вас!

Дай Божа моцы нам і нашай зямлі вытрымаць, перамагчы страх, боль.
Барані Божа тых людзей якія змагаюцца за сваю свабоду, за права быць чалавекам.
Дай Божа розуму ворагам зразумець, што гвалт ніколі не можа панаваць над людзьмі якія прагнуць свабоды.

Барані Вас Бог!

З Богам зямлякі, трымайцеся і перамажыце!

У гэтыя часы молімся за Беларусь, успамінаем нашу славутую гісторыю нашага народа, нашай радзімы. Успомнім тых герояў, што аддалі жыцьцё за нас, за наша пакаленьне. Вялікі гонар аддаць жыцьцё за будучыню нашай Беларусі.

Ня бойцеся нічога, верце ў сябе!

У нашых продкаў, у Рэчы Паспалітай - Саюзу Арла і Пагоні быў такі дэвіз:
"Калі з намі Бог, то хто супраць нас" ("Si Deus Nobiscum quis contra nos"). Памятайце аб ім, ён павінен быць і нашым дэвізам!

Жыве вечна Беларусь!

Ответить
0 +
Товарищ_маузер, 1:12, 21.01

Фирме БССР во главе с бандой АГЛ пришел полный пипец Аб-сь по полной-Полная неспособность рулить в условиях конкуренции Колхозно-совхозные методы управления государством не прокатили Поэтому и 760 родился Но самое противное, что мы живем по указам а не по законам Хватит надоело!

Ответить
0 +
воин, 9:01, 21.01

Предлагаю,если на этот раз будет много ментов и омоновцев,баррикады не строить а поддержать тех кто уже сидит.Для этого нужно всем кто на площади стать в очередь к наумову за направлением в тюрьму.Все в колонну по одному,в затылок друг к другу,руки за голову.Перед МВД можно разделиться на предпринимателей,оппозицию(желательно по партиям),учителей,врачей,студентов и рабочих(тоже по специальностям).Ментам будет легче сортировать.В суды по пути заходить не нужно-там только штампуют ментовские бредни(не путать с милиционерами).Для тех кто хочет гарантировано попасть в тюрьму нужно в заявлении указать что ругался матом.Для сильно культурных(кто матом не пользуется) обратитесь за помощью к ментам.(И тут Остапа понесло:кто хочет быть оригинальным,можно все заявление написать только матами.Тут помогут омоновцы-у этих не матерными бывают иногда местоимения и буква "и". Удачи страна!!!

Ответить
0 +
Літвіч - ЧП-Жданы, 9:36, 21.01

Но что мужики! Вдарим рок-н-ролом по этому гниющему болоту!

З намі Бог і Божая Маці!

Свободу!
Работу!
Мы хотим в Европу!

p.s. недавно был в суде, так у председателя, помимо портрета на стене самого Лу, еще и заставка на мониторе с ним же в маршальской форме.

Ответить