Кремлёвские варвара ведут варварскую войну, зная,что не выиграют,наносят как можно больший урон экономике Украины, жителям.Не могут в боях, так хоть таким варварским методом нагадить.Твари.
Сьогодні в Дніпрі посеред дня прилетіла балістика з Таганрога. Туди, де прилетіла, окрім заправки, нічого такого немає. Є дорога на аеропорт та до передмістя.
Вже п'ятеро цивільних загинуло, пара десятків поранено. Відео з боді-камери одного з рятувальників, що допомагав з перших хвилин прильоту, показує, як з цивільних машин виймають поранених цивільних, багато жінок, накладають турнікети.
Балістична ракета посеред дня в заправку, коли навколо багато людей? Чистий теракт, військовими об'єктами і не пахло.
Смерть тварям! Не треба їх судити. Проведіть українськими містами, а судіть вже тих, хто залишиться з них.
Хотят снести дорогу и подтопить пойму реки ниже по течению Северского донца вместе с двумя дорогами из Харькова на Славянск и Купянск.
На месте руководства 16-го корпуса я бы серьезно задался вопросом, откуда такое качество картинки у рашисткого дрона в тылу на 40-50 км и почему так далеко и свободно долетают КАБы.
Твари.
ReplyУмом paсию не понять,
ReplyУ неe особенная стать,
Везде насрать...
Кремлёвские варвара ведут варварскую войну, зная,что не выиграют,наносят как можно больший урон экономике Украины, жителям.Не могут в боях, так хоть таким варварским методом нагадить.Твари.
ReplyСьогодні в Дніпрі посеред дня прилетіла балістика з Таганрога. Туди, де прилетіла, окрім заправки, нічого такого немає. Є дорога на аеропорт та до передмістя.
ReplyВже п'ятеро цивільних загинуло, пара десятків поранено. Відео з боді-камери одного з рятувальників, що допомагав з перших хвилин прильоту, показує, як з цивільних машин виймають поранених цивільних, багато жінок, накладають турнікети.
Балістична ракета посеред дня в заправку, коли навколо багато людей? Чистий теракт, військовими об'єктами і не пахло.
Смерть тварям! Не треба їх судити. Проведіть українськими містами, а судіть вже тих, хто залишиться з них.
Сволочи красные
ReplyА потом эти сволочи в сети удивляются.... как это так, что украинцы не сочувствуют несчастному Дагестану, шо там наводнение - ай-яй-яй!!!
ReplyХотят снести дорогу и подтопить пойму реки ниже по течению Северского донца вместе с двумя дорогами из Харькова на Славянск и Купянск.
ReplyНа месте руководства 16-го корпуса я бы серьезно задался вопросом, откуда такое качество картинки у рашисткого дрона в тылу на 40-50 км и почему так далеко и свободно долетают КАБы.