18 April 2024, Thursday, 18:17
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 24
+236 +
Володимир, 10:02, 8.03

Вяликае дзякуй, сябра. Низький вам уклін.

Reply
+214 +
urry1, 10:06, 8.03

Герои

Reply
+207 +
dvin, 10:16, 8.03

Белорусские Воины Интернационалисты пишут Историю борьбы с Вселенским Злом.

Reply
+133 +
Лидия, 10:47, 8.03

Дзякуй. Паклау душу за други свая.

Reply
+147 +
БУР, 11:05, 8.03

Cдохни русский мир навсегда.! Вечная слава Героям!

Reply
+52 +
нехта, 12:37, 8.03

Бо це не про мене, це про людей, які обрали мене. Щодо НАТО, я охолов до цього питання після того, як ми зрозуміли, що НАТО не готове прийняти Україну. Альянс боїться суперечливих речей та конфронтації з РФ", - додав президент.

это не удар в спину? от охлажденного?

Reply
+87 +
Антып, 13:27, 8.03

Слава героям і вечная памяць ваярам, палеглым за волю і праўду.

Reply
+87 +
Ліцвін , 14:24, 8.03

Жыве Беларусь!

Слава Украіне!

Малайчына! Ваяр!!

Reply
+95 +
Мінск, 14:31, 8.03

Хлопцы ратуюць гонар Беларусі. Слава Героям!

Reply
+66 +
вах, 14:48, 8.03

пуйлозверье- на фарш !

Reply
+33 +
оттуда, 16:12, 8.03

Почему им не дали противотанковых ракет? Непонятно.

Reply
+62 +
Витебск, 16:16, 8.03

Слава белорусам, спасающим Украину!!!!!

Reply
+50 +
сержа👊👊👊, 17:09, 8.03

Царства Нябёснага вам абаронцы Украiны, Беларусi, свабоды, дэмакратыi, i усяго света 🙏🙏🙏

Reply
+64 +
С благодарностью!, 17:24, 8.03

Ну, как всё это можно читать?!Никаких слёз не хватает. Наш генофонд.Наши такие красивые и сильные духом ребята.Хочется обнять каждого. Только останьтесь живыми!!!!

Reply
+51 +
Київ, 17:57, 8.03

Вічна пам'ять полеглим! Вічна Слава!
Слава Україні! Живе Бєларусь!

Reply
+41 +
сож, 18:41, 8.03

Перамогі вам, Хлопцы ды хай Бог абараняе вас!!!

Reply
+9 +
Калина, 18:55, 8.03

Что то я не вижу ,чтоб мои коллеги украинцы рванули из Польши Родину защищать . Как то так .

Reply
+2 +
Воіны, 10:43, 15.03

А вось палова маіх калег-украінцаў паехалі на Радзіму са Швецыі.

Reply
+30 +
Чеслау, 19:42, 8.03

Жыве Беларусь, Жыве Украiна, Жыве Вечна Беларусь, Жыве Вечна Украiна!!!

Reply
+26 +
Даф, 19:48, 8.03

Герои. Живе Бєларусь!

Reply
+22 +
Элли, 20:11, 8.03

Герои ВКЛ...

Reply
+12 +
Algerd, 22:13, 8.03

Слава Героям!!!

Reply
+6 +
Гражина , 10:29, 9.03

Мая ж ты сыначка!

Reply
+6 +
Беларус, 10:47, 9.03

Дзякую размясціўшаму гэты артыкул, трэба пісаць менавіта аб такім, вялікая колькасць нашых хлопцаў змагаецца за Украіну, паказваючы прыклады мужнасці. А што гэта так, ні кроплі не сумняваюся. Я стары, быў некалі афіцэрам спецназа ГРУ, краіны якой ужо даўно няма, і ведаю як ваююць беларусы. І вельмі крыўдна, калі нашы розныя блогеры і іншыя прэтэндуючыя на грамадскія выразы, ганьбяць беларусаў, нашу краіну, называючы нас баязліўцамі і быдлам. І магчыма сваімі словамі вызываюць да нас адносіны якія наш народ не заслугоўвае, укладваюць нож у рукі забойц дальнабойшчыкаў. А наша гісторыя, гісторыя Літвіноў, гэта на працягу стагоддзяў бясконцая барацьба з ардой, гэта незлічоныя ахвяры войн і веліч перамог. Жыве Беларусь і будзе жыць вечна. А адносіны да нашага народа, мы вытрымаем ўсе, мы умеем і прывыклі жыць і перамагаць у меншасці, і будзе менавіта так!!!

Reply