28 красавiка 2024, Нядзеля, 23:13
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 7
+34 +
Игорь, 9:03, 11.11

Лукашенко должен быть за решеткой, это выгодно для всех мировых игроков. А политзаключенные должны быть освобождены, реабилитированы и строить новую Беларусь

Адказаць
+23 +
123, 10:01, 11.11

Для расіі не выгадна... яна і падтрымлівае. Пытанне - як канкрэтна перайсці да вызвалення, рэабілітацыі і пераключэнню дзяржавы Беларусь ў чалавечы рэжым працы.

Адказаць
+30 +
ШОС, 10:36, 11.11

Почему это Шкловское *** не признают международным (!!!?) преступником, который повинен в массовых убийствах беларусов и теперь украинцев

Адказаць
+19 +
Viktor , 11:43, 11.11

Давление на лукуя окажет только веревка на шыбеницы
Слава Украине !!!!!!
Жыве Беларусь!!!!!!!

Адказаць
+26 +
Tchaikovsky, 11:34, 11.11

Каб вызваліць усіх палітвязняў вольнай Беларусі патрэбен свой Камандас (англ. Commando), свая Спецыяльная спецслужба. Группа Сіл Спецыяльных Аперацый з беларускіх добраахвотнікаў падрыхтаванай спецыялістамі SAS🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿.
Смерць гаўляйтара і ягонага атачэння ці сілавая аперацыя па вызваленню закладнікаў.
Гэта больш надзейней і мае больш шансаў на посьпех, чым размовы з вар'ятам, серыйным забойцам і тэрарыстам.

Адказаць
+8 +
Yvelines, 11:56, 11.11

Пасля таго як Зялёнкі заявіў што ЗСУ не збіраюцца праводзіць аперацыю супраць маскоўскага халуя Лукашэнкі, вар'ята і сярыйнага забойцы украінцаў і беларусаў, вар'ят Лукашэнка упершыню з лютага 2022 спакойна уздахнуў і распусціў свой хвост. Бо міжнародны злачынца Лукашэнка добра ведае што адзінае што зможа адарваць ягоныя сіняя лапы ад штоднеўных злачынстваў - гэта ЗСУ ці полк Каліноўскага і ўзброеныя беларускія добраахвотнікі колькасцю каля 30 тыс. Да якіх далучыцца большасць беларускана ароду якая ненавідзіць лукавага.
Смерць гаўляйтара адпавядае інтарэсам Беларусі, Украіны, Захаду і нават Кітаю, бо гаўляйтар ўсіх дастаў і паказаў што ягонае дальнейшае паганае існаванне нямае сэнсу.

Адказаць
-23 +
Беларус, 15:15, 11.11

Самым лучшим открытием было открытие фронтов против хунты и наступление беларусов со всех направлений , начиная от Прибалтики и заканчивая Гомельской областью.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны