5 December 2025, Friday, 7:30
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 7
+16 +
Бефар., 11:40, 28.09

Уважение ! Здоровья Евгению.

Reply
+10 +
САПРАУДНЫ БЕЛАРУС !, 14:50, 28.09

УВАЖАЕМЫЙ ЕВГЕНИЙ ! МЫ ГОРДИМСЯ ВАМИ ЗА СТОЙКОСТЬ. ЗА ВЕРУ. ЗА МУЖЕСТВО ! "ХАРТИЯ " ПИСАЛА О ВАС , ДАЖЕ КОГДА ВЫ НАХОДИЛИСЬ В ЗАСТЕНКАХ . МЫ УЗНАЛИ , ЧТО ВАС ДАЖЕ НЕ ПУСТИЛИ ПРОСТИТЬСЯ С ОТЦОМ, ИЗ-ЗА ВСЕХ ЭТИХ ИЗДЕВАТЕЛЬСТВ У НАС СЖИМАЛИСЬ КУЛАКИ И ПРИБАВЛЯЛАСЬ НЕНАВИСТЬ К ДИКТАТОРУ. ЖЕЛАЕМ ВАМ ПОПРАВИТЬ ЗДОРОВЬЕ И ПРОДОЛЖАТЬ РАБОТУ НА БЛАГО НАШЕЙ БЕЛАРУСИ !

Reply
+12 +
Куля, 15:25, 28.09

Разделяю Ваше мнение. Было такое восхищение, поднятие духа. Люба было глядеть на людей. Был ввосторге.
ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ!

Reply
+6 +
Васіль, 15:47, 28.09

Гэта вяршыня нашай барацьбы, упэўнены, што не апошняя. Жнівень–верасень 2020 года — адны з самых шчаслівых момантаў майго жыцця. Я бачыў вольную Беларусь, бачыў, якой яна можа быць у будучыні. Я бачыў мільёны людзей на вуліцах, бачыў магутнейшую энергію, што сыходзіла ад іх, самаарганізаванасць, крэатыў, узаемадапамогу. Гэта было неверагодна.

Гэта вельмі трапная ацэнка падзей 2020 года. Ацэнка актыўнага ўдзельніка і натхняльніка. Дзякуй, Яўген! Здароў'я, вязення.

Reply
+5 +
За лучшую страну, 17:22, 28.09

Гордимся всеми белорусами доброй воли , кто выступал и продолжает бороться против лжи, беззакония и насилия над гражданами в стране!

Reply
0 +
kraj, 20:10, 29.09

Мільены людзей, у асноўным, у белым адзен'ні, па ўсей "Беларусі" з' БЧБ с'цягамі - тое было на мяжы Фантастыкі"!
Мы, Ліц'віны (расейск. - "белорусы - белые русы"...) верым, што надыдзе час, калі наша краіна стане Парлямэнтцкай Рэспублікай, а ў Нашым Парлямэнце ўбачыма малыдых людзей грамадзянскай кампаніі "Эўрапейская Беларусь", як і нашых ва'яроў палка Каліноўскага ды іншых нашых Вайсковых Аддзелаў ЗСУ!
Людзі, выпрабаваныя В'язьніцамі ды Вайной стануць годнымі кіраўнікамі нашай Краіны!

Reply
0 +
Чорны, 20:58, 29.09

Слава Героям!!! Здароўя табе, Яўгене! Рады бачыць цябе не за кратамі! Спадзяюся, хутка пабачымся! Жыве Беларусь!!!

Reply