26 апреля 2024, пятница, 20:02
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 8
+72 +
о-о-о!, 14:36, 21.08

И такие психи-зайцы служат в нашей армии маленькими начальниками? И майор-психолог не видел явных отклонений у этого Зайца?
Кого мы кормим???

Ответить
+38 +
СЛЕДЧЫ, 15:20, 21.08

Вось яшчэ адна лягенда прыдуманая следствам. Знайшлі "казла адпушчэння". Ага ўсё роўна ўжо сядзіць у няволі, давай яшчэ павесім на яго справу Коржыча. Ніякіх падстаў у Зайца не было, каб катаваць Коржыча. А спісаць на тое, што ён псіхічна ненармальны не атрымаецца, бо ён не быў камісаваны. Таму хопіць абараняць сапраўдных злачынцаў. Прывозьце на суд прапаршчыка!!! А тая версія пра дзявочы званок да мамы Коржыча і матэрыял "В кантакце"- гэта было арганізавана прапаршчыком. У гэтым у свой час былыя следчыя ўжо разабраліся. Хтосьці адводзіць суд ад ісцінага напрамку! Каму гэта патрэбна???

Ответить
+42 +
Казімір, 15:44, 21.08

В этом деле три непонятных момента.1)Незадолго до гибели парень говорил что сам с этой армией разберется...Что он имел ввиду? Кто-то знает ! 2) в медроте у него стало болеть сердце и появилась депрессия.Что ему кололи или давали? №) Ему была приставлена охрана и он был переведен из общей палаты в одиночную Боялись что на него нападут или что он что-то расскажет ? Если объединить эти факты и расследовать - может и истина проявится !

Ответить
+12 +
КАЗІМІР, 18:32, 21.08

Дзіўнаваты Вы чалавек рускамоўны"Казімір"! Хочаце праясніць ісціну, якая большасці людзей ужо вядомая. Праблема ў тым, што гэтую ісціну ўсяляк спрабуюць захаваць. Прычым гэта зыходзіць ад самога суда. Першапачаткова спрабавалі праціснуць версію самагубства. Але гэта можа атрымацца праблемна. Бо ні маці, ні большасць людзей, якія ўніклі ў справу ў гэта не вераць. Сёння спрабуюць варыянт, каб павесіць справу на выпадковага чалавека, зараз "зэка"!
Таму, каб паявілася ісціна, як Вы пішаце, трэба каб народ не маўчаў !

Ответить
+3 +
Казімір, 20:38, 21.08

Чаму спадар Казімір Вам дзіуныя людзі ,якія пішуць на рускай мове у адказ на рускамоўны артыкул? Тое што трэба народу рабіць я ведаю )) Але не дачакаўся і выказаў свае думкі наконт гэтай справы. Бо калі чакаць каб народ перастаў маўчаць то з гэтай справай будзе як заўсёды...

Ответить
+55 +
голос неравнодушных, 16:22, 21.08

О, как многое скрывают. Зайца осудили раньше, чтоб не мог сказать правду. Пригрозили, что за правду могут и убить, наверное, или еще хуже в тюрьме будут унижать долго и мучительно...
Судья , вы обязаны допросить высшие чины и врачей. Пожалуйста. Правда должна облегчить страдания всех неравнодушных к юноше и его бедной матери.
Чтоб самосудов не было, расследуйте правдиво и гласно .

Ответить
+9 +
Не верю., 22:51, 21.08

Судья!Если ты судья.Верни дело на доследование. не бери грех на душу.Жизнь так коротка.

Ответить
+1 +
Иго-го, 19:22, 24.08

А сделают так, "заяц, давай мы на тебя убийство повесим, ты во всем признаешься, а через годика два выйдешь по Удо. И волки сыты, и овцы целы))

Ответить