27 апреля 2024, суббота, 2:39
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 6
+36 +
Ссср, 18:28, 21.10

Так же как СССР развалился так и надо сделать с его остатком...

Ответить
+31 +
Серж, 19:05, 21.10

Стратегия с гопниками одна. Вырубить предводителя и его ближайшее окружение.

Ответить
+30 +
ЯЗЭП, 19:12, 21.10

Каб прыпыніць Крэмль, трэба, каб запрацавалі міжнародныя суды! Колькі трэба яшчэ чакаць, каб пачаўся суд над Масквой за збіты "Боінг"! Колькі чакаць суд над Расеяй за злачынныя парушэнні міжнародных актаў і дамоўленнасцей. На ўвазе маюцца захопы Расеяй чужых тэрыторый: Прыднестроўя, Абхазіі, Паўднёвай Асеціі, Крыма, Данбаса...! Калі немагчыма гэтыя пытанні вырашаць праз СБ ААН, бо злачынная Расея блакіруе ўсе рашэнні, якія датычацца іх! А адкрытыя публічныя суды заблакіраваць яны здолеюць. Шмат пытанняў знаходзіцца ў судах, якія накіравала Украіна!

Ответить
+6 +
фунт, 20:29, 21.10

Дать эволюционно самому развалится кремлевскому режиму. Он нежизнеспособен. Это последний этап развала СССР. Уйдут люди, носители коммунистической идеологии, уйдет и сам режим.

Ответить
+2 +
Груснот, 20:48, 21.10

Фунт правильно сказал. Поскольку большая война не устраивает никого, кремль придётся брать измором, что сейчас мы и наблюдаем. Внешняя агрессия купируется военными базами и поставками оружия союзникам НАТО, внутренние противоречия РФ подпитываются. Ядерное оружие бессильно в борьбе с собственной экономикой.

Ответить
+2 +
сож, 21:09, 21.10

"... в странах "пограничья" закрыть внутренние уязвимости, которыми пользуется Кремль."
---------------------------------
У гэтым ясным і вычэрпным артыкуле "Беларусь" ўзгадваецца толькі аднойчы, ўпрыканцы, але ўвесь артыкул датычыць, менавіта "Баларусі", тэрыторыя якой больш за ўсе паддаецца экспансыі "Керемля"!
Людцкае жыцьце тутака наступіць толькі па вызваленьні "Беларусі"(Літвы гістарычнай) ад уплыву Улусу Маскоўскага, для чога ен мусіць ("должен") разваліцца на "составные части"!

Ответить