6 мая 2024, понедельник, 21:02
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 14
+95 +
fhk, 23:22, 21.11

ясно переворот

Ответить
+28 +
Вот, 0:52, 22.11

только назвать этот переворот корректнее не конституционным, а АНТИКОНСТИТУЦИОННЫМ...

Ответить
+30 +
партызан, 9:01, 22.11

І вельмі важна ведаць, хто падтрымліваў гэта - расейскі прэм'ер ды расейская брыгада "алмаз".

Таму разумныя людзі клічаць плешывага маскальскім халуём. Бо яно так і ёсць.

Ответить
+73 +
1111, 23:24, 21.11

Однозначно

Ответить
+124 +
фэст, 23:30, 21.11

И главного зачинщика этого государственного переворота нужно арестовать и судить по всей строгости закона!

Ответить
+35 +
Лесной, 9:08, 22.11

Главный зачинщик - рашкинское фсб. Лукавого надо судить как предателя Родины.

Ответить
+60 +
гэта яшчэ ня золак, 23:57, 21.11

спрытны шулер , падвучаны ызяцамі з Лубянкі ўмела ўвёўшы людзей у зман, пазбавіў краіну еўрапейскай,дэмакратычнай перспектывы, пярнуўшы яе ў пеставанае ім савецкае мінулае, дзу тфкім, як ён, усё Гэта паварот ён пазначыў рэстаўраванай савецкай сімволікай , так мілай яго нялюдзкай душы.

Тым самым народу далі зразумець,што гульні ў дэмакратыю скончыліся і пара "брацца за розум"

Ответить
+6 +
Лукашэнка пад суд!!!, 12:32, 22.11

гульня скончылась яшчэ ў 1994-ым, калі ў Беларусі першы раз выйшлі газэта з белымі плямамі замест публікацый

Лукашэнка пад суд!!!

Ответить
+68 +
Стары i нягеглы., 23:58, 21.11

ФЭСТ, 23:30, 21.11
********************************************************
... и подельницу - тоже!

Ответить
+29 +
NJ , 1:49, 22.11

Лука - уголовник,менты-гестапо.

Ответить
+27 +
васіль, 8:19, 22.11

трэба рэчы называць сваімі імёнамі: не "пад улікам розных фактараў", а проста: уначы прыляцелі крумкачы з масквы, у рэзідэнцыі лукі былі збіты Шарэцкі і Ціхіня, і раніцай мы прачнуліся ў іншай дзяржаве.

Ответить
+29 +
555, 9:21, 22.11

К тому же в это время были убиты видные политики - Карпенко , Гончар , Захаренко.

Ответить
+7 +
Алег Алкаеў , 12:37, 22.11

У 1996 быў забіт Анатоль Майсеня.

Захарэнка быў звольнены ў восені 1995-га, а знік 7-га траўня 1999-га.

Аб гэтых забойствах добра напісаў Алег Алкаеў у сваёй кнізе "Расстрельная команда" (2006)

Ответить
+14 +
Додик, 11:39, 22.11

Уточнение нужно. Депутаты Верховного Совета Республики Беларусь 13 созыва - не бывшие. Их разогнали незаконно. Свою законную власть никому в законном порядке они не передали, так как их лишили этой возможности.

Ответить