28 красавiка 2024, Нядзеля, 17:54
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 12
+37 +
Я, 13:35, 15.03

Главно чтоб дела и слова не разошлись.

Адказаць
+18 +
Ага, 13:47, 15.03

Вот он, весь ЕС. Один Макpон работает, а другим "и так нормально"

Адказаць
+22 +
Makhno, 14:19, 15.03

Поможет по Крыму. Поставим памятник в Севастополе. История Крымской войны должна повториться.

Адказаць
+14 +
талаш, 14:58, 15.03

Слова не мальчика но мужа.

Адказаць
+10 +
Бефар., 13:38, 15.03

Слово пацана ?

Адказаць
+24 +
Україна , 14:34, 15.03

А , ведь, пацан взрослеет !
Это хорошо, а Шольц ещё в школу ходит.

Адказаць
+10 +
Кит, 16:31, 15.03

Шольц уже в дом престарелых пошёл с больным мозгом. А Макрон просто стал нормальным человеком. заимел мозги.

Адказаць
+20 +
Ммм, 14:04, 15.03

Тут может быть второе.
Он повышает планку до отправки войськ.
Многие чтоб не отправлять войска решат--давайте уж лучше орудие поставим:)

Адказаць
+7 +
..., 14:12, 15.03

Помощ Украине : Литва 1.5 млрд. €. Франция 3 млрд. €. Может пора на делах помогать, а не на словах ?

Адказаць
+12 +
Алкиев, 14:20, 15.03

Макрон нарешті зрозумів, що рашу зупинять чи роздратують не слова (погрози або знебезіння), а реальна військова міць.
Наприклад, під час т.зв. "Карибської кризи" восені 62-го радянські кремлівці відступилися не завдяки перемовному генію Кісінджера та інших і тим більш не завдяки московській миролюбністі, а тому що радянські генерали таки тверезо оцінили ситуацію - ну, долетять кілька чи навіть кілька десятків ядракет з Куби по Штатам..., але удар у відповідь по Союзу (з різних напрямів, всією ядміццю НАТО - аКа гуртом) знищить всі їх бункери/кремлі та навкруги... На людей їм плювати, але ким вони будуть командувати? хто їх буде харчувати (як вони, раптом, виживуть, звісно), де вони будуть жити? (як відомо, до розкоши після навколишнього лайна звикають швидко).

Адказаць
+5 +
Алкиев, 14:25, 15.03

... Так і тепер - як Захід, в першу чергу ЄС прокинеться від летаргійного сну від нафтогрошових ін,єкцій-інвкстицій раші та почне готуватися до 3-ї Світової (звичайно, аби вона не відбулася), та почне виробляти зброю наступного покоління не для "бонсай армій", як один влучно сказав - за деякій час (як визріють умови) на раші знайдуться нові Пригожини/Навальні у який вийде. Причому, сталий мир на Землі можливий лише за умов розпаду штучного утворення - раші. Під світовим протекторатом за провідної участі Китаю, Штатів, ЄС...
Отже, готуємо умови, наближуємо момент істини (аКа цайтвєйт, чи як там пане Шольц?) - початок распаду раші. Україна має витримату оркораше-навалу, Захід переозброїтися та перестати толерувати рашо-підданих хоча б в гуманітарно-бізнесової сфері. Бо поки що всі вони підкидують хмиз (авжеж, "свята простота" - гірше крадійства) у полум,я нищення України/українців та у розпалювання 3-ї Світової.

Адказаць
+13 +
луций вэрос, 14:38, 15.03

Макрон Бонопарт Крымский. Это звучит.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны