26 красавiка 2024, Пятніца, 22:17
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 8
+22 +
qwert, 16:20, 19.02

Ну да повод "убойный", ведь свинец вызывает слабоумие, вероятно у чиновников с мозгами не очень, тут бы уместнее возглавить протест, но видно придется вызывать на них психиатров.

Адказаць
+28 +
КАЗІМІР, 16:34, 19.02

Вельмі граматна дзейнічаюць берасцейцы! Спачатку атрымаць рашэнне раённага суда. Калі яно будзе адмоўным- звярнуцца ў гарадскі ... і гэтак далей! Апошняй інстанцыей будзе міжнародны суд па правах чалавека! Вось менавіта так трэба даказваць гэтай уладзе яе антыканстытуцыйнасць і антынароднасць! А заадное на руках будзе пакет дакументаў беларускіх адміністратыўных і судовых інстытутаў з кампраматам на іх жа!
Даўно трэба было такім чынам даказваць антыканстытуцыйнасць і злачыннасць выбарчай сістэмы ў Беларусі! Замест таго, каб кожны раз прасіць уладу праводзіць выбары канстытуцыйна. А яны і вухам не павядуць! Прэзідэнт перад кожнымі выбарамі сустрэняцца з Ярмошынай і для народа скажа правесці выбары дэмакратычна па канстытуцыі! А ярмошына сваю справу добра ведае. Гэта значыць ізноў абіраем А.Р.Л і тых дэпутатаў, якіх ён адобрыў! А ў апазыцыі няма на руках ніякага кампрамату на злачынную банду. Бо не дзейнічалі яны па прынцыпу берасцейцаў!

Адказаць
+5 +
ы, 20:06, 19.02

Які Прэзідэнт?

Адказаць
+19 +
лоььла, 18:42, 19.02

Ирина Силицкая - от слова СИЛА - УДАЧИ ВАМ.

Адказаць
+13 +
опять против народа, 19:18, 19.02

скоты готовы выродить Брест ради прибыли.

Адказаць
+14 +
сергей, 19:35, 19.02

судебная система в беларуси продажная и прикорытники никогда не примут законное решение

Адказаць
+12 +
Андрей, 21:26, 19.02

Даешь чистый БРЕСТ! Ищите чистые технологии бездари, а не всю БЕЛАРУСЬ превращаете в мусорку. Аккумуляторный, ОмскКарбонМогилев, Светлогорск, БелАЭС, что дальше?

Адказаць
+5 +
Вася, 21:53, 19.02

Дальше ещё больше грязных производств и экономии на фильтрах. Например, в Бресте на 2022 год запланировано строительство ещё одного завода свинцовых аккумуляторов. Чтоб уже наверняка...

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны