Дроны СБУ «зачистили» российский аэродром «Морозовск» от ПВО, авиации и КАБов
14- 3.08.2024, 14:20
- 27,582
Стали известны результаты мощного удара по Ростовской и Белгородской области РФ.
Стали известны результаты мощного удара по Ростовской и Белгородской области РФ.
В далекі 90-ті довелось декілька разів побувати в Білгороді і області. Мій висновок був такий: гарне провінційне УКРАЇНСЬКЕ місто. (бо ж так і було, згідно картам 1918-го року). Українську мову чули у всіх селах; російська в самому Білгороді була така ж, як на Луганщині: не назву це суржиком, але дуже м'яка, без "гекання" і "окання", як на болотах.
ОтветитьБНР має повернутись до історичних коренів - України!
ЗІ. Але скільки часу потрібно після десятків років обробки сірих звивин, щоб ці манкурти віднайшли свою Батьківщину
Чому тільки Білгородщина?
ОтветитьУ селах ВНР,це той Воронеж, що пуйло збиралося бомбити, навіть зараз!, розмовляють Українською!
Про більш південні землі навіть і мови не йде!
вообщем то да.
Ответитьно есть нюанс.они практически полностью поголовно там Zигуют.
Так, це важка хвороба імперіалізму/фашизу.
ОтветитьБуде тяжкий процес, але є аналоги: німці, італійці вилікувались.
Совдепія з людей, виходить по різному, у більшості, разом з життям і кров’ю !! Наслідки совдепівських таборів ГУЛАГУ з 1925року …, а Василя Стуса з Донеччини, ще живий мертвечук - ГРОБИВ!!
ОтветитьОсь і порахуйте, час на спадщину МГБ-КДБ…
1000%.
ОтветитьМедведчук агент чкгэбэфсб
молодцы парни СЛАВА УКРАИНЕ
ОтветитьЕще б Балтимор под Воронежем
ОтветитьТак держать ВСУ!
ОтветитьУничтожай орков и всю их технику.
конкретно по морозовску был сто процентный ракетный удар.на одном из видео четко слышно их прилет(не детонация кацапского бк,это потом).
Ответитьи это радует.дроны такого тяжелого ущерба не могут принести.
Только русские могут одними и теми же матерными словами выражать и горе и радость. Так что возможно непечатная лексика на видео - это как раз искреннее одобрение хорошей работы ВСУ.
ОтветитьА где Путлер? В своем бункере шо ли ?
ОтветитьПішов купувати запасні валізи.🤣🤣🤣
ОтветитьДемілітарізація)))
Ответить