29 марта 2024, пятница, 16:01
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 12
+25 +
мама О, 21:10, 29.03

ой, а що случилось?

Ответить
+17 +
ЛЖЕЙЦУКЕР, 21:25, 29.03

Я не в курсе! А кто это сделал?

Ответить
+10 +
нене, 22:54, 29.03

Не не это не война!!!...)))
Это проделки Запада....

Ответить
+1 +
Sir_Chopin, 1:50, 30.03

Им пришлось давать деньги на заведомо убыточные дела, типа безнадежных военных операций, производство оружия. Важно, что в этом году убытки еще вырастут, ведь в прошлом они не сразу стали большими, а в этом убыточный "бизнес" уже с начала года и даже ускоряется.

Ответить
0 +
No war!, 9:30, 30.03

Хороший банк, одни убытки. Сипатый Фенцик был главным консультантом?

Ответить
+20 +
Гениально, 22:13, 29.03

Браво, это же надо так гениально постараться загнать экономику в дупу. ..@ло заслужил премию шнобеля.

Ответить
+12 +
бро, 22:26, 29.03

Жизнь висит на нитке, а всё думает о прибытке (с)

Ответить
+9 +
Укр, 22:39, 29.03

Якщо в них є прибутки, значить санкції не достатні й треба посилювати, поширювати на інші сектори економіки.
Ось угри не хочуть санкцій проти Росатома, але ж кожна країна ЄС може і сама вводити санкції, а угри не мають виходу до моря. Отже Якщо санкції будуть з боку України, Словаччини, Румунії, Хорватії, Словенії, Болгарії, Македонії, Чорногорії,Чехії, Німеччини, Італії, Швейцарії (або Франції), то через Сербію й Австрію вони нічого отримати не зможуть і фактично санкції розповсюджуватимуться й на них.

Здивований, що Калмикія бідна. В них є земля, є річка Волга, з якої вони можуть побудувати канал для поливів й вирощувати багато їжі, на їжу завжди буде попит в світі. Але москалям не потрібно, щоб вони були багатшими, бо згідно піраміди Маслоу, вони зацікавляться культурою й правами, тому москалі умисно їх тримають в такому скрутному становищі.

Ответить
+9 +
11111122, 23:22, 29.03

Этого очень мало.Жирка нарастили очень много.Нужно дальше давить.Еще на год оРКОВ точно хватит.

Ответить
+5 +
😂😂😂, 23:39, 29.03

Если ЦБ потерял , значит кто-то нашёл 😂😂😂😂

Ответить
+1 +
Известно. кто , 3:24, 30.03

Их нашли приятели Путина. В настоящее время 30 тонн золота стоят около 150 миллиардов рублей, но расходы достигли 1262 миллиардов. Что-то тут не сходится.

Ответить
0 +
VITAUT, 2:38, 30.03

Каб у расеі была кропля цывілізацыі, то гэтыя страты цэнтальнага банка былі б вельмі важныя.
Але там дыктатура, народ мусіць выконваць загады дыктатара і ніколі не наракаць.
Статы ці не, дыктар дастане што хоча ад жабрацкага народу. Гэта вам расея.

Ответить