29 марта 2024, пятница, 11:56
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 22
+49 +
Гражина, 13:04, 24.03

Дзень Волі заўжды разам з урачыстасьцю Зьвеставаньня Пана. Хай гэта адбудзецца сёлета абавязкова! Хай увесь Сьвет атрымае Зьвеставаньня аб нараджэньні новае Беларусі! Вольнай, незалежнай, эўрапейскай і сучаснай краіны шчаслівых вольных людзей!
Амэн

Ответить
-24 +
угу, 14:05, 24.03

Вам хорошо, вы видите цель, знаете врага и героически с ним боретесь. В белорусских болотах путаница, сами знаете, жили здесь.

Ответить
+23 +
Нод, 15:00, 24.03

УГУ не ной надоели уже

Ответить
+16 +
угу, 15:39, 24.03

Спасибо за поддержку, я как раз и ною чтобы вызвать обратную реакцию - желание бороться.

Ответить
+13 +
Беларуска, 18:01, 24.03

Ныццём, прыніжэннем, абразамі, нянавісцю да народа вы ніколі нікога ні на што не натхніце.
Асабліва абразамі на мове акупантаў.
Пачніце з сябе. Вярніцеся да роднай мовы.

Ответить
+23 +
dfcz, 13:15, 24.03

плохо .что в Беда руси только

один день ВОЛИ .и то не для всех .

народу надо 365 дней ВОЛИ .

Ответить
+48 +
🤍💖🤍СЕРЖА 👊, 13:16, 24.03

Сябры , да Дня Волi
калі можна ,
той хто сёння-заутра пiша камэнтары на Хартыi,
дабауляйце у iх смайлы-сэрцы колеры нашага сьцяга , 🤍💖🤍 хай гэта так сама нас яднае !
Жыве Беларусь ❗

Ответить
+28 +
Сьвятлана , 15:53, 24.03

ЖЫВЕ Вечна 🤍❤️🤍 Беларусь абавязкова будзе вольнай ❕❗❕✌️

Ответить
+34 +
Михаил, сын Davidda, 13:43, 24.03

Подонки, замутили положение, когда Жизнь Человека ничего не стОит. Всё самое сокроменное, чем жил 63 года, втоптали в грязь и гищету.
...

Ответить
+24 +
Лука-шос , 14:02, 24.03

Также запретили производство кремовых пирожное с красной начинкой! Даже, коробит эту клику, машины скорой помощи... Но здесь, азарёнки с муковозчиками бессильны, ведь и им эта машинка понадобится...

Ответить
+31 +
Сын чыноунiцы, 14:11, 24.03

iрына! А вось знайдзiця на Ютубе i паслухайце песню: "Мы лiцвiны-беларусы" Дзякую Вам папярэдне...

Ответить
+37 +
Мацьвейка, 14:59, 24.03

Сябры размаўляем і пішам на роднай мове, хаця б на мяшанцы, таксама будзе вельмі добра. Жыве Беларусь мы пераможам!

Ответить
+22 +
ну, 15:22, 24.03

Самое плохое, что сами же белорусы свою волю и подавляют, своими руками. Не удалось белорусам вынырнуть из совка еще в 90-ых, картофельный лось помешал. Но обязательно будет вторая попытка с Перамогой Украины. Не промахнись в этот раз, Беларусь!

Ответить
+24 +
Сьвятлана, 15:57, 24.03

З ДНЁМ ВОЛІ❕❗❕Беларусаў ўсяго сьвету, якія набліжаюць нашую ПЕРАМОГУ! Беларусь абавязкова будзе ВОЛЬНАЙ! ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ 🤍❤️🤍

Ответить
+16 +
🤍💖🤍СЕРЖА 👊, 16:27, 24.03

СЬВЯТЛАНАчка дзякуй Вам,🤍💖🤍 Жыве вечна ❗

Ответить
+18 +
Заўтра свята, 16:38, 24.03

З надыходзячым Днём Волі ,
беларусы- літвіны!
Жыве Беларусь і будзе жыць вечна!
Беларусь /Вялікая Літва ўздымецца і будзе утульным родным домам для ўсіх грамадзян краіны.
А смецце лукашысцкага рэжыму з усёй кодлай рэжымных халуеў мы спалім на агні народнага гневу

Ответить
+12 +
Моўнік, 17:33, 24.03

Без нашай мовы беларусам гамон !
"Какая разница" нас не выведзе з маскоўскай няволі.

Ответить
+9 +
Апп, 17:47, 24.03

⚪🔴⚪

Ответить
+13 +
1111111, 17:57, 24.03

Мы любiм Беларусь!!!!!!!!!! Яна наша!
А не гэтых прачварау!!!!
Жывi Беларусь вечна.
Слава усiм палiтычным зняволеным! 💋
З Днём Волi!!!!!

Ответить
+11 +
Brett Robinson, 18:07, 24.03

They buried us, but they didn't know we were seeds!
Love it!
Strength to the people of Belarus!!

Ответить
+5 +
Дарья , 21:00, 24.03

Справедливость придет ,время сашка лукашенка поставит все на свои места .

Ответить
+1 +
Зьмітрок, 9:06, 25.03

Дзень Волі-ё Дзень Волі і мае дзеці пра гэты Дзень ведаюць усё, што трэба ведаць ліцьвіну-беларусу нягледзячы на тое, што мы жывем у канлагеры "Беларусь" на самым усходзе краіны. Нягледзячы на ўзброенны, адміністрацыйны і псіхалагічны ціск на мае суседзяў, сяброў, знаёмых, суграмадзян мы стараемся юмарыць і верыць, што вечнага нічога ня існуе, акрамя цягі любога чалавека да Свабоды! Адсьвяткуем згодна часу. Жыве Беларусь!

Ответить