29 марта 2024, пятница, 1:55
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 9
+39 +
100, 9:54, 9.01

Крым скоро вернётся в Украину, россияне будут бежать со всех ног

Ответить
+9 +
Зброю партызанам, 10:21, 9.01

///Спадзяюся, што гэтая традыцыя вернецца, калі беларусы, абараняючы суверэнітэт сваёй краіны, будуць спрабаваць спыняць, перарываць расейскія камунікацыі, рух канвояў і цягнікоў.///
Дайце зброю партызанам!
Без зброі могуць быць толькі такія акцыі, якія беларусы робяць, не маючы зброі.

Ответить
-45 +
Fort, 10:56, 9.01

Згодзен. Сам шмат разоў жадаў нешта зрабіць на рэйках каб пусціць цягнік пад адкос. Але не хапае вопыту і ведаў як гэта зрабіць, а так сама не хацеў каб пацярпелі нявінныя людзі.
Што датычыцца зброі то каб яна была і крыху навыкаў па яе карыстанню, то рука не дрогнула каб адправіць вар'ятаў з губазіку ў пекла.

Ответить
-6 +
Ого, 17:41, 9.01

Ого! 46 мінусаў! Губазік абасра.ўся ад страху, што партызаны атрымаюць зброю і прыдуць па іх душу....
А прыйдуць абавязкова!...

Ответить
+3 +
шестери лучше, 22:50, 9.01

46 мінусаў...
Это тебе, шестерка ольгинская, напоминалочка.

Ответить
+24 +
Народная разведка , 10:32, 9.01

Беларусы с первого дня войны постоянно передают информацию Украине о каждом шаге российских оккупантов.

Ответить
+4 +
БАХМУТ - ЭТО УЛОВКА, 11:33, 9.01

Очевидно, что :
1. Сухопутное напрвление Север- ложное. Но есть вероятность применения ракет и авиации.
2. Стретегически важное направление войны - юг Украины и сухопутный коридор в Крым.
3. Бахмут и Соледар Суровикин использует в качестве Вердена, чтобы мясорубкой сковать и обескровить ВСУ необходимостью направлять все резервы в этот район для его удержания.
4. Задача Генштаба РФ - не дать возможности генералу Залужному собрать мощный кулак для наступления на южном направлении фронта.

Ответить
-25 +
роман, 12:09, 9.01

Все страны мира сейчас учатся у Украины как воевать с россией.
Как смешно не звучало, но даже синепалый завидует ВСУ.

Ответить
-5 +
мимокрокодил, 14:45, 9.01

Каддафи пусть завидует. Скоро встретятся.

Губопинусы, на вас, шакалов безродных, жалко смотреть. С вас особый спрос будет за то скотство, которое вы творите

Ответить