16 апреля 2024, вторник, 18:19
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 14
+4 +
Barista, 20:31, 24.11

Как будто Чёрное море на север резко расширилось...

Ответить
+35 +
игорь, 20:46, 24.11

Геноцид

Ответить
+33 +
ВІТАЎТ, 20:55, 24.11

Маскалі ня могуць перамагчы украінскую армію, то хаваючыся за межамі пускаюць на Ўкраіну ракеты.
За межамі ім не павінна быць бясьпечна, вельмі трэба каб Украіна атакавала маскоўскія базы і месцы запуску ракетаў на тэрыторыі расеі і Беларусі.
Ато выходзіць нонсэнс, масклём можна перасячы дзяржаўную мяжу, а ўкраінйцам нельга.

Ответить
-2 +
Ор, 21:08, 24.11

Интересно, а газопровод все еще работает?

Ответить
+61 +
Гуест, 21:16, 24.11

І що? Оте гівно вирішило, що, якщо він на добу залишив нас без світла, ми здамося? Хріна йому лисого!
Він стільки бабла вкинув в це.
А ми ввечері сіли з родиною по приколу біля вогнища у дворі, скип'ятили води в казані, посмажили ковбаски, трохи випили для зігріву та грали на гітарі :)
А зранку нарешті виспалися, бо не треба було одразу працювати.
Тож воно знов обісралося. А ми незабаром переможемо!

Ответить
+7 +
Mikola, 0:41, 25.11

Красавцы!!!!!!!!!!! Хочу к вам! Серьезно. Я в оккупированном Крыму, сейчас есть свет, есть вода.... СВОБОДЫ нет !!!!!!!! Какц*пы есть((( Мы надеемся это скоро изменится. И на всей территории моей Родины - Украины не будет какц*пов, будет СВОБОДА, будет свет, вода, все остальное!!!

Ответить
0 +
Друже, 20:27, 26.11

Друже тобі повезло. Я на роботі, є світла, нема світла, немая різниці, робота не зупиняється. Зато виспатись можно було добре після роботи.

Ответить
+14 +
Олег Укр , 22:01, 24.11

А вы заметили справа на территории парашки вроде не бомблят а света не видно)))

Ответить
+22 +
Хтось, 22:38, 24.11

Тільки якось Москва занадто яскраво сяє. Треба це виправити...

Ответить
+8 +
Гуест, 22:58, 24.11

Та тож багатостраждальний Воронеж та область 🤣

Ответить
+14 +
Ira, 22:29, 24.11

Наши свечи горят за помин рашки. Свет в наших сердцах не загасить.

Ответить
+13 +
Гуест, 22:56, 24.11

Наші у Маріку, Бахмуті, Херсоні, Лисичанську та інших захоплених містах чи під обстрілом набагато більше сиділи у багать. І вони не здалися. Чого б це ми мали здатися через те, що добу побули без водогону, світла чи тепла. Тим більше, що у багатьох є "безперебійники", генератори, акумулятори і просто ліхтарики та телефони. А на вулиці не так вже і холодно.

Ответить
0 +
Мінус, 20:34, 26.11

У багатьох як раз і нема, генератори жруть багато, а слабеньки тянуть лише маленькі об'єкти. Але це не велика проблема, телефон, якщо вирубити дуже багато не потрібних опцій і поставити на режим енергосберігання, він може і цілий день так пахати с ліхтарем увімкненим. А так можно знайти, чим занятись головне бажання було би.

Ответить
+2 +
вадим, 8:59, 25.11

Киев, Львов и другие мелкие города светятся. А вот Лугандония в кромешной тьме.

Ответить