19 апреля 2024, пятница, 6:42
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики

Хунте пора бежать

8

Рабочие настроены более чем решительно.

Комментарии 8
+16 +
так думаю., 19:54, 21.09

Будзе - як у Польшчы!
Праўда мы на 30 гадоў запазьніліся, але мацнейшае будзе Перамога!
Агульная Бястэрміновая Стачка есьць непазьбежнасьць!
Толькі выстаяць і дабіцца асноўнае мэты - ўцекаў Лукабанды - пасьпявайма толькі лавіць!

Ответить
+6 +
127, 20:47, 21.09

ТАК ДУМАЮ., 19:54, 21.09
-------------------------------------
Папраўлю. Запазьніліся - ні на 30, а на 40 гадоў, калі ўлічыць, што Польшча вызвалілася ад камуністычнай банды ў 1980-м!..

Ответить
+12 +
Я, 20:53, 21.09

Рабочие отстоят? Спросите у того дяди с флагом мтз , который постоянно стоял ОДИН на площади, а СОТНИ граждан к нему подходили и спрашивали- а где рабочие с вашего предприятия и КАК ЕМУ БЫЛО СТЫДНо ЗА ВСЕХ. Нраждане отстоят, это еще поверю, год назад мтз вышел ОДИН РАЗ это ФАКТ, а потом рабочие пошли писать обращения о ращрешении забастовки, а народ на площади БЫЛ. Я не говорю, что на площади небыло рабочих, но под флагом МТЗ был один, а остальных флагов небыло вообще. Кто был тот видел своими глазами у памятника Ленину. И не один раз.

Ответить
+10 +
Менск, 21:00, 21.09

Пра "прямые переговоры", прапанаваныя лідэрамі "БОР" на чале з С.Дылеўскім - нічога не чуваць!..
Пэўне, на пачатку Стачкі, "Шкловский Маньяк" пачне гандаль палітвязьнямі, з адзінай мэтаю - "остаться, ни мытьём так катанием, у власЦи"!..
Але лідарам "БОР" на гэты кручок, ні ў якім разе, ня трэба паддавацца!

Цяпер ужо - першым і адзіным патрабаваньнем "БОР" мусіць быць ні вызваленьне палітвязьняў, а вызваленьне пасады прэзыдэнта ад нахабнага самазванца - дурня
"Ляксандры Лукашэнкі"!
Значыць - Бястэрміновай Стачке быць!

Ответить
+15 +
Скептик, 21:14, 21.09

А ведь бежать придется...
Бежать будут не только Лукашенко и министры
Бежать придется и более мелким чиновникам. Судьям. Работникам телевизора. Ментам.
Та даже училка с школы придется бежать )))
ну вы вы все вкурсе почему )))

Ответить
+11 +
и я тоже!, 21:23, 21.09

Папярэджаньне Лукабанды
"о предзабастовочном состоянии" - агучана!
А калі ўзяўся за гуж - ні кажы, што ні дуж - хлопцы тое ведаюць!..
Працаўнікі - "Рабочие" ўласна й есьць Сам Народ!
Працаўнікі, якраз і адстаяць Нашу Краіну і Перамогуць, бо схема, навязаная "рабочим" псыхічна хворым, шклоўскім маньякам, якая мае толькі два выйсьця, "следУШЧАя" -
Жыцьце або Сьмерць!

Ответить
+10 +
крэматорый..., 21:40, 21.09

Ну так - Аглобля ж сіпатая апавяла... "ИШЧО в прошлам гаду - Пака вы меня не убЪёЦе - других выборов не будет"...

Ответить
+5 +
Сашуньчик, 22:27, 21.09

Просмотрите на дату когда старик издал указик выдать чиновникам оружие.Кто готовился к войне с народом и когда.

Ответить