24 апреля 2024, среда, 14:48
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 17
+49 +
иди к чавесу, 10:43, 3.05

Горе то какое,кто же теперь будет клюшки делать,неужели караев?

Ответить
+43 +
жеглов, 10:59, 3.05

Ну и рожа у тебя Ш....

Ответить
+12 +
пенсионерка, 13:07, 3.05

А он ещё здесь ??????????????????????

Ответить
+47 +
Barista, 10:50, 3.05

Одна пиявка отвалилась, другую прицепят.

Ответить
+51 +
Берг, 10:52, 3.05

Ну что шуня, и тут ты нахрен никому не нужен.

Ответить
+63 +
Fabulous Sorcerer, 11:12, 3.05

Мерзкий почитатель Дзержинского, бравировавший формой НКВД, изверг, продавший свою чёрную душу дьяволу ради благополучия своего тараканьего покровителя, - остался пока не у дел.
Беспокоиться ему пока не о чем. Пока таракан правит - сытное корыто ему обеспечено.
Другое дело, сможет ли он спастись от народного гнева при свержении таракана?

Ответить
+25 +
ИНЕЙ, 11:19, 3.05

Шуня стал тунеядцем. Это ведь он любил одеваться в форму комиссара НКВД. Вначале комиссары расстреливали людей а потом комиссаров начали ставить к стенке. Он вначале боролся с тунеядцами а потом и его сделали тунеядцем.

Ответить
+27 +
Марина, 11:29, 3.05

Ахаха!
Вешайся, дырявый псих!
Сходи, пожалуйся своему единственному другу - бронзовому истукану.

Ответить
+23 +
вадим, 11:36, 3.05

Сухари пусть дома сушит, скоро пригодицца.

Ответить
+14 +
Андрусь, 12:32, 3.05

Ушёл максим ( шуня ) ну и хрен с ним..................

Ответить
+11 +
Hl, 13:26, 3.05

Выкинули цепного пса на мусорку?

Ответить
+20 +
очевидно же, 13:35, 3.05

Никто ничего не забыл,шуневич!..Возмездие неумолимо!

Ответить
+13 +
ПРАВАСУДДЗЕ, 14:13, 3.05

НКВД-эшнік таксама мае "заслугі" перад беларускім народам! Хапуны пачыналіся пры ім! А колькі людзкой нянавісці вызвала статуэтка міліцыянта! Ён яе ахоўваў мацней за помнік Леніну! Суд разбярэцца болей дакладна!

Ответить
+4 +
butcher, 17:02, 3.05

Это, к сожалению, не потонет.

Ответить
0 +
alex, 17:23, 3.05

калі ставілі Шуневіча на пасаду Міністра МУС многія кінуліся рабіць яго злыднем, мне падалося што гэта ня той чалавек... у яго быў погляд разумнага чалавека, мо нават які зможа дапамагчы пазбавіць Беларусь ад лукашызма і помнік ,,Гарадавога з сабачкам,, гэта ня тыя чарнасоценцы і амапаўцы ПАД КІРАЎНІЦТВАМ церцеля - фантамаса...здаеца ...тут я не памыляюся... так гэта развага для гісторый...

Ответить
+1 +
oldy, 7:42, 4.05

Нават не спрабуйце, ALEX, вешать на гэнага фенцiкавага прыслужнiка анёльскае пер'е. Не будзе трымацца: рогi ды капыты замiнаюць. Прыроджаны антыбеларус, нашчадак людажэрау Дзяржынскага, Берыi ды Цанавы... дзе вам там якi "разумны погляд" прымроiуся?
Цягалi у пастарунак кожнага, хто быу, на погляд таго мiнiстра, не дастаткова пачцiвы да бронзавага балвана, - цi ж з вялiкага розуму?

Ответить
0 +
ШУНЯ, 11:08, 4.05

Но позвольте, где же я теперь буду столоваться?

Ответить