18 апреля 2024, четверг, 20:29
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 11
+32 +
сваяк, 17:04, 23.10

От малайцы латышы !
Рускій язык - гібрыдная зброя маскоўцаў па акупаванню чужых народаў.

Пуцін усіх, хто размаўляе па-руску, лічыць рускімі і ідзе са зброей іх бараніць.

Беларусы !
Выплюньце з сябе рускі язык, ратуйце краіну беларусаў ад знішчэння ўсходнімі ардынцамі Масковіі.

Ответить
-6 +
ВІТАЎТ, 21:27, 23.10

Зусім згодны, Латышы сваю мову шануюць, паважаюць і карыстаюць. Расейская мова гэта мова акупанта, імпэрыяліста, мова ворага, латышам не патрэбная. Вітаю іх із за гэтага.
Украіна таксама выціскае маскоўскую мову, а калі нешта падобнае будзе ў Беларусі, а трэба каб было. За 25 гадоў Лукашэнка надта моцна насадзіў нам расейскую мову, то высадзіць яе зойме трохі часу, але напэўна высадзім.

Ответить
+28 +
ugo, 18:21, 23.10

говорилось, что если есть селедку, то коронавирусом не заболеешь.
__________________________________________
Ясно, что селёдка была российская, обычно селёдкой водяру ордынцы закусывают.
А если серьёзно, то правильно латыши сделали. Нефиг с ордой цацкаться. Орда, если ей отпор не давать, наглеет, рассматривает твоё культурное обращение с ней, как признак твоей слабости.

Ответить
+55 +
YES YES BIDEN !!!, 18:25, 23.10

Пендаля по опу русскомирной нечисти - пусть у себя там на урале и на сибири пропагандируют свою лишнехромосомную имперскую скрепность - делать этой болотной нечисти в Европе нечего!!!

Ответить
+3 +
444, 19:05, 23.10

Еще лет 20 назад, видя его трансляции, я удивлялся, как прибалты допускают такую гадость в эфир. Наконец то!

Ответить
-13 +
Юрий, 19:52, 23.10

русский язык очень красивый но русские современные плохие люди

Ответить
-11 +
ВІТАЎТ, 21:37, 23.10

Руская мова гэта мова Кіяўскай Русі, Украіны, маскалём яна не належыць.

Ответить
-7 +
так, 2:04, 24.10

Таксама руская мова гэта мова на якой размаўлялі ў ВКЛ.

Ответить
-6 +
Vilno, 20:20, 23.10

Правильное решение. По работе приходится общаться с литовцами, которые "сидят" на российских новостях. В головах полный винегрет. Путин-молодец, а в Беларуси все хорошо.

Ответить
-5 +
Лучшее решение, 20:28, 23.10

выслать таких в мордор или Беларусь. Пусть на своей шкуре все испытают.

Ответить