28 марта 2024, четверг, 21:44
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 13
+125 +
За честные выборы , 22:39, 31.07

Супер 👍

Ответить
+27 +
Oxana97, 1:43, 1.08

Ах Ёлкин, молодец! На майку это нужно нанести - и вперёд на выборы!!!!!

Ответить
+72 +
Надо было, 22:47, 31.07

Надо было таракана нарисовать на лыжероллерах,с клюшкой и в шлеме.

Ответить
+24 +
Владимир, 7:05, 1.08

На асфальте и на лыжах. Стою на асфальте у лыжи обуты. Или лыжи не едут или я долбонуты.

Ответить
+65 +
SergeiKa, 22:48, 31.07

Спасибо, поставил на ФБ с комментом
Картина Ёлкина НЕ ЖДАЛИ

Ответить
+69 +
ЯГОР, 23:24, 31.07

Гэта здорава, як піша Ёлкін, што нацыянальныя сцяг і герб сталі сімваламі перадвыбарчага народнага руху беларусаў! Адно хвалюе, што згубіўся яшчэ адзін сімвал беларусаў, які павінен быць галоўным- гэта родная мова нацыі ! За 26 год гвалтавання мовы з боку гэтага небеларуса пры ўладзе, ад яе мала чаго засталося! Радуе хоць тое што народная кандыдатка ў прэзідэнты С.Ціханоўская паказала сваё нядрэннае валоданне роднай мовай! Таму толькі гэтае дае ёй перавагу перад канкурэнтам!

Ответить
+15 +
ВІТАЎТ, 6:12, 1.08

Конны воін з Пагоні гоніць Лукашэнку — гэта вельмі ўдала выйшла.
А з мовай трэба адрабляць што Лукашэнка напсаваў і гэта не павінна быць цяжка. Абавязкава беларускамоўныя школы, на роднай мове так як ўжо даўно ўвялі ва Ўкраіне. А людзі старэйшага пакаленьня, каго Лукашэнка слаў у расейскія школы, яны не супраць беларускай мовы, многія зь іх самі яе вывучаць. Мова вернецца. Другая мова вельмі карысная ў сучасным сьвеце, гэта ангельская, рэкамендуецца.

Ответить
+16 +
Вот так!, 0:01, 1.08

А бежать - то некуда, кругом одни враги...

Ответить
+25 +
мурашка, 1:02, 1.08

галя радивонауна, забяры ты свайго чокнутага мужа сашу у шклоу. таки брытки, глядеть абрыдла. можа звади да якой шаптухи и вылячыць яго,зусим здурнеу, ты ж жонка

Ответить
+9 +
Дмитрий, 9:49, 1.08

Шептуха тут уже не поможет - сразу к кузнецу вести надо...

Ответить
+2 +
Комментарий, 12:15, 1.08

Черт подковы на копытах не носит, кузнец ни к чему, сразу на эвтаназию.

Ответить
+16 +
Самнасам, 2:10, 1.08

Это что ж, получается, за тараканом аж целый рыцарь скачет?!. Непостижимо уму!.. Если дотерпелись за насекомыми гоняться-пора снимать саблю и брать в руки тапок... Насекомые множатся быстро.

Ответить
+17 +
ZB-BY-BULBASH-BREST, 8:09, 1.08

Это гениально!!! )))))))))))))

Ответить