28 марта 2024, четверг, 13:29
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 9
+36 +
ЕВРОПЕЙСКАЯ БЕЛАРУСЬ, 22:21, 29.06

Никогда не открывайте, лучше вообще колючую проволоку натянуть.

Ответить
+1 +
Радник from Україна, 3:32, 30.06

Інженерний захист кордону повинен передбачати:
- першу смугу протитанкового рову.
- смугу з рівно покладеного піску шириною не менше 3 метри. Вона потрібна для вистежування слідів ДРГ.
- другу смугу протитанкового рову, яка має бути не ближче, ніж 150 метрів до першої.
- вишки з відеоспостереження у видимому і тепловому діапазонах.
- мінні поля на танковонебезпечних напрямках і поруч з головними дорогами.
Протитанковий рів - це яма з шириною, приблзно рівною довжині танка з насипом вияйнятої з рову землі на тиловій стороні рову. 150 метрів відстані потрібні для того, щоб інженерні війська витрачали у 2-2.5 рази більше часу на створення проходу. Міни ворог може знищити з УР-77 або використовувати механізм розмінування, встановлені на танк, але це знову ж таки втрачені можливості маневру і втрачений час, який піде у вашу скарбничку.

Ответить
+26 +
алекс, 22:24, 29.06

Не надо вообще открывать.

Ответить
+28 +
Joss, 22:38, 29.06

Бетонный забор метров в 10 высотой, пожалуйста

Ответить
+24 +
Шос, 23:04, 29.06

В ЕС и США (с их то наукой и медициной) не знают когда откроют а в раше уже усё вычислили и знают. «Академики» блин

Ответить
+14 +
Анатоль-21, 23:08, 29.06

Идиоты непуганые, у Вас уже выздоровевших больше чем было заболевших. Импортируете?

Ответить
+22 +
?, 23:22, 29.06

Никаких открыть. НАфиг они здесь не здались. Пусть там за вову-нулевачку у себя победобесятся. Здесь эта зараза зачем?

Ответить
+1 +
Живе РБ, 7:57, 30.06

Просто в РБ, кроме собирателей яблок и клубники, есть еще и строители, бизнесмены, артисты и работники интеллектуального труда. Этой категории граждан, скорее нужна граница с Россией, а не с Польшей.

Ответить