25 апреля 2024, четверг, 2:47
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 14
+39 +
?, 11:35, 20.02

Чему удивляться? Разве когда было такое чтоб орки не брехали?

Ответить
+42 +
Правда, 11:55, 20.02

Орки , как всегда, в своём стиле и амплуа !
Это брехливое злокачественное образование под названием "Расия" , снизу и доверху пропитанное брэхнёй !
путинская Орда - это страна-фэйк !

Ответить
0 +
bartolomeo, 16:38, 20.02

Не то слово,просто особи!

Ответить
+34 +
Xenos WIGHT, 11:59, 20.02

Анекдот... папа римский прилетает в Париж. У трапа его встречают репортёры. Первый, не давая раскрыть рта, тут же спрашивает:
- Скажите, как вы относитесь к бесправному положению женщин в парижских борделях?
Папа удивился:
- В Париже есть бордели?

На следующий день газеты вышли с огромными заголовками: "ПЕРВЫЙ ВОПРОС ПАПЫ ПО ПРИЕЗДУ В ПАРИЖ - В ПАРИЖЕ ЕСТЬ БОРДЕЛИ?"

Ответить
-11 +
русский, 13:50, 20.02

Русский мир от xenos wight так и лезет! ))))
Гадить - это ваше всё!

Ответить
0 +
Xenos WIGHT, 14:00, 20.02

Тут мне почему-то вспоминается другой анекдот - про доктора и тест Роршаха :) "Доктор, а вы не извращенец - такие картинки мне показываете?" :)

Ответить
+23 +
орки-урки, московиты, 12:03, 20.02

Вся история орды-это воины, убийства, грабежи, изнасилования. Чего еще можно ожидать от этой ....

Ответить
+11 +
Вариант, 12:11, 20.02

... падали ? нечисти ?

можно мой вариант ?

От этой .....Мерзости !

Ответить
0 +
Ия, 15:35, 20.02

Полагаю, что этот фильм - преамбула какой-то очередной российской пакости в отношении Украины. Факт, что что-то замышляют.

Ответить
+20 +
русский, 12:11, 20.02

Предлагаю расеянам тему для 75-летия победы!
Пусть состряпают документальное кино про "власовцев" на территории Беларуси! Там всё, что они любят смешивать - и нынешний их государственный триколор, и судьба 600 тысяч своих(?) солдат из вяземского котла, и борьбу с коммунистами и евреями.
В рашке ведь чем дальше от мест боёв, тем громче празднуют 9 Мая!

Ответить
0 +
Xenos WIGHT, 12:26, 20.02

"Я помню, я нажрусь!" ©

Ответить
+3 +
ПАРТЫЗАН, 15:05, 20.02

"Рускі мае рацыю! Бо яны любяць успамінаць С.Бандэру, як антыгероя! І не разу не было чуваць пра свайго "героя" генерала Уласава! Бо гэты ваенны здаў немцам цэлую дывізію! А гэта большая здрада за ўсіх здраднікаў у часы вайны разам! Але пра яе замоўчваюць! Бо бачыце Уласаў рускі чалавек! А пра рускіх дрэнна казаць і пісаць, быццам нельга ! Яны і тут хлусяць і выкручваюцца. У папярэдніх каментарах характарыстыка гэтых усходніх людзей даецца справядліва!

Ответить
0 +
русский, 15:30, 20.02

У рашиков крышу сносит, если им сказать, что генерала Ефремова, оборонявшего Вязьму, немцы(!) похоронили в той же Вязьме со всеми воинскими почестями. А если еще сказать, что генерал Власов был самым молодым генералом КА и любимчиком Сталина!?

Ответить
+6 +
СЛАВА УКРАІНЕ, 12:55, 20.02

Вельмі непрыемна бачыць штодзённыя экзэкуцыі на гебельс-ТВ Расеі 2- х-4-х украінцаў. Калі на начных палітычных праграмах крамлёўскі прапагандыст Салаўёў і іншыя "трубачы" "размазваюць па сценцы" гэтых "герояў" украінскага народа! Іх не шкада, бо яны ходзяць на працу за якую ім нядрэнна плацяць! Але шкада, што іх выстаўляюць ад імя Украіны і яе народа! Хіба магла Украіна дэлегаваць такіх здраднікаў на штодзённыя "поркі" на ТВ? Хутчэй за ўсё што гэта ніякія не прадстаўнікі украінскага народа. Бо тады яны разумелі б, што іхнія слабыя адказы на правакацыйныя пытанні на руку рускім ястрабам! Якім трэба выконваць палітыку Крамля па дыскрэдытацыі Украіны і яе кіраўніцтва! А за гэта грошай ім не шкадуюць! Не дарма ў Салаўёва віллы ў Італіі. А можа і яшчэ дзе! Таму афіцыйным асобам Украіны трэба гучна адрачыся ад тых людзей з ТВ Расеі, якіх называюць прадстаўнікамі Украіны! Каб тым хто глядзіць тыя прапагандысткія перадачы не было сорамна за Вялікую Украіну!

Ответить