19 апреля 2024, пятница, 13:29
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 19
+54 +
Адам, 15:11, 14.02

дык хто нам браты? Свінаватыя маскавіты ці вось гэты армянін? Рэспект яму!

Ответить
+23 +
пенсионерка, 17:28, 14.02

Молодчинка !!!!!!!
Прими внучек моё глубокое уважение !

Ответить
+43 +
bartolomeo, 15:21, 14.02

И с этой сворой цепных псов нам предлагают обьеденяться?Няхай вас пярун пабье!!

Ответить
+46 +
беларус, 15:37, 14.02

Пора выводить русский язык из статуса государственного и присваивать ему статус языка, например, общения. Весь этот русский мир уже изрядно надоел.

Ответить
+1 +
петрухаминский, 2:11, 15.02

100 ад соткаў

Ответить
+39 +
юзя, 16:01, 14.02

У нас павінна быць адна дзяржаўная мова - беларуская!

І школы беларускія, і вышэйшыя навучальныя установы, і чыгунка (якая ня хоча пераходзіць нават у сваіх аб'явах у цягніках ) , і справодства на беларускай!
Паміж сабою можна на любой мове размаўляць, але дзяржаўная - адна, свая, родная!

Трэба вяртаць павагу да сваёй мовы, гісторыі, культуры - тады і будзе ўздым па ўсіх напрамках!
Будзе павага да сябе - будзе вольная багатая краіна!
Паслухмянае насельніцтва ня можа зрабіць краіну багатай і шчаслівай
Падтрымліваю Араміса і дзякую за мову
А русня паводзіць сябе як заўсёды нахабна, хаця гэта не іх справа, на якой мове нам размаўляць у сваёй краіне

Ответить
+26 +
кошык, 16:18, 14.02

Бач ты, маладая, а ўжо адбрэхваецца пра "дзьве дзяржаўныя мовы", цаца нейкая прыкарытная.

Ответить
+11 +
Олег, 16:31, 14.02

Адзiн за усiх i увсе за воднага,малайца

Ответить
+25 +
тунеядец, 16:36, 14.02

Арамаис,я тябе таксама падтрымливаю.. Жыве Беларусь..

Ответить
+20 +
Amigo, 16:53, 14.02

Араміс, малайчына! Так трэба ставіць усё і усіх на свае месцы. Павага і падтрымліваю цябе!

Ответить
+19 +
Нил Савич, 19:10, 14.02

Родной язык это самое надёжное оружие и самая сильная возможность сплочения нации. Беларусь будет жить своим родным языком, тем, который ей дал Бог, а не навязали пришлые люди с востока.

Ответить
+20 +
тамада, 19:29, 14.02

На российские злобные комментарии ВООБЩЕ не обращать внимания! Пусть российский сенатор и иже с ним, от большого ума, возмущаются тем, что англичане в Англии разговаривают на английском, а не на русском. Или почему французы говорят на французском, а тоже не на русском. Это менталитет уже умирающей империи. Злобствуют от неизбежности неминуемого краха своего "русского мира".

Ответить
+21 +
Ротор., 20:24, 14.02

С России так и прёт имперско-фашистская наглость - убить хотят беларуса, который в своей стране говорит на своём родном языке... Делайте вывод, беларусы.

Ответить
+11 +
Ппр, 20:43, 14.02

Фашисты, нет словв. И они 75 лет победы празднуют.....

Ответить
+12 +
Знак беды, 20:48, 14.02

В Беларуси люди говорят на мове. Да, это так, и мнение поселенцев гниющего трупа расеи вообще никого не интересует. Хлопец малайчына, не слухай расейскiх пацукоу, размауляй на беларускай мове!

Ответить
+11 +
Вася, 21:31, 14.02

Русаки что то попутали !!! Это наша земля !!!! Путину пишите

Ответить
+6 +
мовалюб, 22:21, 14.02

Мова - лепшая зброя супраць рашызму!

Ответить
+10 +
В каждой шутке..., 22:25, 14.02

Армянский бы выучил только за то,
Что Арамаис говорил на белорусском...

Ответить
+2 +
петрухаминский, 2:40, 15.02

Хартыя трэба тэму у топ на пару дзён!
Ліба ваш сайт робіць не у тым напрамку!
Трэба падтрымаць моладзь!
Я да апошняга веру у Хартыю, але у апошнія моманты закрадаецца сумненні ў які бок працуе яна і з якіх пор!
Як ваш чытач я маю на гэта справу. Мужайціся!
Мы з вамі!
А Вы?!

Ответить