19 апреля 2024, пятница, 21:45
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 8
+62 +
Й, 8:43, 19.10

Абстрагируясь от реалий, и от личностей — если задать любому человеку в мире вопрос — как думаете, чем закончится война одного вооруженного, но больного на всю голову психа — с миллионами здоровых людей?

Ответ будет однозначен.

Ответить
+36 +
Марат, 10:38, 19.10

...500 белорусских студентов уже обучаются в польских университетах! (В Москве – ноль!)
===========================
Нет не ноль! Вот Коля пополнил ряды российских студентов. Димины дочки - сашины внучки. Скоро и остальной выводок подтянется!

Ответить
+33 +
ЯГОР, 11:38, 19.10

Гэта прыемна нарэшце пачуць ад апазіцыйнага расейскага пкбліцыста-аналітыка шчыры расклад беларускай рэчаіснасці! Нам- беларускаму народу прыемна, што аўтар заняў наш бок, а не бок самазванца -узурпатара! Таму нам застаецца толькі падзякаваць аўтара за гэты матэрыял ! А вось праўласныя расейскія журналісты пакуль "набралі ў рот вады! Бо вядома, што яны не пішуць са сваёй галавы,таму і чакаюць які напрамак і што скажа галоўная галава Расеі! А тая "галава" пакуль што па гэбістскі маўчыць! Былі якіясьці дзеянні на карысць свайго беларускага сябрука! І па тым дзеянням ён выдзеліў крэдыт Лукашэнкі, а не беларускаму народу! Народ прасіў не даваць яго зараз. І абяцанне дапамогі сілавікамі, калі Лукашэнкі будзе цяжка! А гэта азначае што ён накіруе сваіх галаварэзаў, каб яшчэ мацней дубасіць беларускі народ! Хаця Лукашэка дзесяцігоддзямі трымае такую колькасць сілавікоў, якая ў 5 разоў перавышае рэкамендаваныя ААН! І яму гэты крэдыт у першую чаргу патрэбен, каб своечасова аплачваць крывавую .

Ответить
+27 +
сноб, 12:22, 19.10

Было бы удивительно, если бы Игорь Борисович занял сторону чкловского упыря.

Ответить
+19 +
старый комса, 13:17, 19.10

Спасибо Игорь Борисович.
А ведь он старший брат всей Россией ненавидящего Анатолия Чубайса.
Два брата, а какие разные люди...

Ответить
+10 +
сноб, 13:25, 19.10

Разница лишь в том, что в одном из братьев напрочь отсутствует конформизм.

Ответить
+5 +
есть такое, 14:58, 19.10

Это не редкость, почему-то: вспомните, например, двух Киселёвых.

Ответить