19 апреля 2024, пятница, 2:49
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 4
+9 +
Страйк!, 19:10, 27.01

Раней - "дО КраткОсрОчных КОнтрактОв" (фактычна - "Крепостного Права"...) працаўнікі выходзілі на Плошчу!
З-за страх згубіць кабальную працу, з-за рызыкі звальненьня, каб не пакінуць свае сем'і галоднымі - працаўнікі не выходзяць на Плошчу!
Саша Чклоўскі, фактычна - "Краткосрочными Контрактами" (страхам) дабіўся свайго - пажыцьцёвай улады!..

Але працаўнікі ("рабочие") САМІ мусяць зьмяніць становішча - назначыць час "Ч" і пачаць
Усебеларускую Бястэрміновую Забастоўку!

Тое і будзе канец Людаедцкага Рэжыму, які замуціў Саша-Курашчуп, душыцель катоў з саўгаса "Ударник" -(Александрия), дзе тады жыў - затым дзірэктар Саўгаса Гарадзец, дэпутат, а з 1994-га... "пожизненный пересидент"!

Здаецца "Беларусы" цярпелі ўсе вычварнасьці Сашы Чклоўскага, але Забойцу (ман'яка з дыягназам) на пасадзе "прэзыдэнта" - людзі не пацерпяць!

Ответить
+8 +
22, 19:44, 27.01

Добрая навiна.

Ответить
+5 +
127, 19:51, 27.01

Але ж Бандыт Лукатило... да такой ступені... не баіцца "судебной системы РБ, которая у него в кармане" - не баіцца грамадцтва, што адкрытна, нахабна... "рассказывает - как он приказал расстреливать без суда и следствия людей из автоматов"!.. Адно гэтае прызнаньне "Саши Шкловского" - чога каштуе?!..

Ответить
+1 +
VRB, 23:15, 27.01

- Стварэнне прафарганізацыі на базе прафсаюзнай групы - не першы выпадак у практыцы РЭП. Упэўнены, што налета з'явяцца новыя прафгрупы, а дзейсныя будуць пашырацца і ўзбуйняцца...
---------------
Новыя Прафгрупы мусяць быць створаныя па ўсей Беларусі за кароткі тэмін - "до очередных выборов Лукашенко Ермошиной"...
Варта, каб такія Прафгрупы фармаваліся таксама з маладых "рабочих".

Устаноўлены дыягназ Пацыэнта у 1976 г.: "умерана выражаная мазаічная псыхапатыя".
"Согласно заведенной амбулаторной карте, этот диагноз был подтвержден в 1982 году, когда Лукашенко был комиссован из армии по статье 7"б" с диагнозом «мозаичная психопатия» с должности замполита военной части 04104.

У 2001 г. гэты дыягназ быў пацьверджаны
псыхіатарам Д.Шчыгельскім - "мазаічная псыхапатыя
з пераважнымі прызнакамі паранаідальнага, дысацыяльнага растройства асобы, абцяжараная эпілепсыяй.".

"А.Г.Лукашенко", па медыцынскіх паказан'нях,
ня меў і ні мае ніякага ж права займаць пасаду прэзыдэнта РБ!..

Ответить