25 апреля 2024, четверг, 4:29
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 9
+5 +
сваяк, 7:45, 23.08

Крамлёўцы не дурныя, каб раскрыць сакрэты выбуху ядзернай петарды з мульцікаў Путлера😏.
Яны ж не хочаць, каб увесь свет пачаў смяяцца з недарэчных вырабаў адсталай краіны свету.
Малпа дасяг сваёй мэты, - ён напужаў свет ядзернай выбухоўкай і зноў прыцягнуў к сабе ўвагу.

Ответить
+5 +
доктор, 11:00, 23.08

Крамлёўцы не дурныя.... - на самом деле все наоборот. Больших дурней еще поискать.

Ответить
+22 +
4545, 7:59, 23.08

Надо не призывать, а обложить такими санкциями чтобы у этих орков мордорских денег на запуск воздушных шариков не было, иначе пол планеты загадят радиацией. Им же царь пообещал в рай всех отправить.

Ответить
-2 +
сваяк, 9:06, 23.08

Смешна вы думаеце, што Путлера, яго іншанацыянальных памагатых кранулі санкцыі🤪. Ні іх статкі, ні іхнае царскае жыццё ні як не змянілась.
Яны адкрыта рагочуць над бульканнем заходнікаў.
А Захаду патрэбен мір любым шляхам, абы было ціха!
Так яны і Гітлера выхавалі свету на бяду, так і Путлера цяпер.

Ответить
+3 +
Бефар., 12:55, 23.08

Санкции работают и приносят результат. Да, Путин и его окружение так же царствуют и жируют, но для простых россиян жизнь ухудшается, миллионы становятся нищими, недовольство нарастает и этому есть предел, а значит для путинской банды это прямая угроза, и русский фюрер вынужден будет реагировать и меняться в своей политике и преступлениях... в лучшую сторону.

Ответить
+4 +
Цікаво, 8:47, 23.08

Цікаво , так звані "вчені" , що загиблих при вибуху ракети , вони потрапили у путінський "рай" , як було ним обіцяно ?
Чи десь загубилися по дорозі до "раю" ?
Якщо , так, то де докази того "раю" , чи повірять орку на його брехливе слово ?
Чи влаштовує ТАКА дорога до "раю" решту расіян ?
Озброєння нічого доброго не принесуть , хіба , що розвалять ординську імперію.

Ответить
+8 +
Вітаўт, 9:32, 23.08

Гонка ўзбраеньья паміж Амэрыкай і РФ ведама як кончыцца, таксама як кончылася паміж Амэрыкай і Савацкім Саюзам. Па старому, Масква будзе выдаваць грошы якіх ня мае на дарагое узбраеньне й крахне ўжо другі раз. Наступная вайна будзе ў космасе й Амэрыка ўжо пачынае арганізаваць свой касмічны атрад. А карлік Пуцін, у сьне можа. Хай гаўкае й страшыць сваім узбраеньнем, пустыя словы.

Ответить
-6 +
Krazy Trasher, 12:31, 23.08

А много США о происходившем на атолле Бикини рассказывали?
И что там на данный момент творится?
Пусть Джонатан Коэн поведает миру об этом!

Ответить
+1 +
Зверь, 14:23, 23.08

Ну как можно ответить, если кремлепуты, наверное, и сами до сих пор не догадываются, что там произошло ?

Ответить