20 April 2024, Saturday, 5:56
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 10
+45 +
ПАРАМОН, 14:08, 24.02

Гэтыя скаты не баяцца,нават зараз, калі да заканчэння іхней улады і іхнега бязмежжа застаецца зусім нічога! Трэба запісваць прозвішчы ўсіх тых жывёлін, якія здзекваюцца над маці двух дзяцей,, актывісткі вызваленчага руху! Будзяце гарэць у пекле, як гаворыцца сінім полымям! Сволачы прыўладныя!

Reply
+33 +
Смит, 14:24, 24.02

Не забудем, не простим!

Reply
+12 +
ПРАМЕНЬ, 17:42, 24.02

Вядома, не прабачым! Але час лозунгаў праходзіць, лепш тачыце вілы - зусім хутка спатрэбяцца.

Я наогул не разумею, якімі трэба быць падонкамі, наколькі трэба быць цынічнымі, каб так здзекавацца над нявіннай жанчынай, маці маленькіх дзяцей. І гэтыя крывадушныя вылюдкі яшчэ заяўляюць аб "недапушчальнасці гераізацыі нацызму і фашызму". Толькі самыя лютыя эсэсаўцы дзеялі такое.

Reply
+4 +
Лысый, 21:08, 24.02

Прамень,да,время лозунгов давно прошло. Сколько можно . Пора ,пора,пора дать отпор фашистам. А то только ,не забудем,не простим,а им пох ваши лозунги,они понимают только силу. Но наверное это невозможно,мы же в очереди стоим на техосмотр,нам некогда.

Reply
+34 +
МАРЫЛЯ, 14:33, 24.02

Жанчынка прыгожая і разумнейшая за кожнага хто яе тэрарызуе! Вы яе падноска не варты! Надыходзіць час, калі не вы, а яна вас будзе судзіць, недарэчных! Жыве Беларусь!

Reply
+32 +
Люты, 15:44, 24.02

Калі псіхапат пры уладзе,то нормальныя людзі у турме.

Reply
+27 +
Stas, 16:15, 24.02

Что эти негодяи прицепились к этой женщине, пусть эти носкевичи,курбаковы и тертели отправят в Новинки самозванца-фентика.
Палина в пять раз умнее, за этих негодяев, которые над ею глумятся.

Reply
+17 +
Гонар,рэспект,павага, 17:34, 24.02

...Она не признает следователей, которые ходят к ней, и не дает никаких показаний...
==
Очень правильная тактика, которую выбрала Полина по отношению к беларуским фашистам.

Ничего не подписывать, ни слова с ними, вообще отвернуться в сторону от этих негодяев.

Господи, сочти дни земные раба твоего бесноватого луки. Аминь !

Reply
+12 +
ВІТАЎТ, 18:40, 24.02

Лукашэнка ўжо здыхае і як дзікі зьвер кідаецца ва ўсе бакі, хапае нявінных, мучыць іх. Найгорш што яшчэ ёсьць служкі, калабаранты, якія выконваюць ягоныя вар’яцкія загады, ім гэта не даруецца.

Reply