29 March 2024, Friday, 15:54
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 4
+20 +
Кастусь, 12:44, 15.07

Любимые мои земляки, поздравляю Вас! Нас услышал весь мир. Каждые полчаса Евроньюс показывает и рассказывают про нащу Беларусь. Нас упрекают за несанкционированные митинги, а мы выпрлняем свое право, мы мирно защищаем Конституцию Осталось совсем немного, 25 дней, дожмем фашистскую власть в ее логове. Не останавливаемся! Впереди Славянский базар, сделаем его своей ареной для протестов. Живе Беларусь!

Reply
+23 +
пенсионер, 12:57, 15.07

Нужно собираться везде, даже в микрорайонах. А где будут агитационные площадки???? Там уже и законно можно собраться . ВСЕ НА УЛИЦУ!!!!!!!!!!!
Пенсионеры и вам пора подышать свежим воздухом и сделать хоть глоток свободы, поддерживая молодежь.

Reply
+13 +
СТРАТЭГ, 12:59, 15.07

Тое, што ўчарашняя тактыка мае рацыю, гэта відавочна.
Бо калі народ ужэ паспеў! Яго свядомасць, адносна існуючай паганай улады, то і мітынг не вельмі патрэбны! Расказваць ім няма чаго, бо дзякуючы сучасным высокаінфармацыйным тэхналогіям яны добра асвяшчонныя! А тактыка не адной плошчы, а многіх плашчаў і вуліц дае магчымасць манеўраваць і перашкаджае мабільнасці ворага! Толькі трэба выходзіць групамі:сяброў, альбо знаёмых! Магчыма гэта адзін пад'езд дома, альбо жыхары аднаго дома, альбо вуліцы.Магчымы аб'еднанні па агульнаму месцу працы, ці іншых агульных заняткаў. Вельмі было б добра, калі б групамі збіраліся аднапартыйцы!
Бо ўчора адбыўся выпадак калі мужчыне паплахела, а абаперціся, альбо штосьці сказаць не было каму. Добра, што народ дружны і хуценька сталі арганізоўваць яму дапамогу! Не вельмі добра, што яго здалі міліцыі! Бо гэта не тыя людзі, якім можна давяраць нашае жыццё! Скажа не давёз да медчасці! І як яго потым праверыш і яму паверыш! Віншую з удалым пачаткам! Жыве Бе

Reply