ватные дегенераты должны получить ответ,разбомбить курск, воронеж, ростов, брянск ,орел- туда достанут ракеты и беспилотники, пусть дегенераты сидят без света и отопления
Трохи більше тижня тому президент Зеленський зробив попередження росії. Він заявив, що рф повинна розуміти, що якщо вона погрожує блекаутами в Києві - тоді отримає блекаут в Москві. Ну що ж, пацан сказав - пацан зробив? Чи це не точно?
Ну слухайте, ми наприклад до цього були готові ще з 22-го. В нас немає жодної ілюзії що це не може статися знову. В держави теж немає. Тому і українці, і українська держава до такої фігні готові вже давно. На що це було розраховано так тільки на зміцнення нашої ненависти і модернізації нашої енергетики.
Варто подивитися нащо здатна під час блекауту гниловодна. Всім добра і скорішого світла. Москва має бути зруйнована. Крапка.
вот же мерзавцы.
Адказацьватные дегенераты должны получить ответ,разбомбить курск, воронеж, ростов, брянск ,орел- туда достанут ракеты и беспилотники, пусть дегенераты сидят без света и отопления
АдказацьИстория учит, что оборона без наступления обречена.
АдказацьПора Москву погрузить во мрак!
АдказацьТрохи більше тижня тому президент Зеленський зробив попередження росії. Він заявив, що рф повинна розуміти, що якщо вона погрожує блекаутами в Києві - тоді отримає блекаут в Москві. Ну що ж, пацан сказав - пацан зробив? Чи це не точно?
АдказацьСТОЛИЦУ за СТОЛИЦУ !!! причем тут белгород или курск , они УЖЕ должны были быть как БАХМУТ или МАРЬИНКА !!! война идет в одни ворота
АдказацьВокруг Мацквы несколько эшелонов ПВО, пока нет томагавков нечем её пробить.
АдказацьНу слухайте, ми наприклад до цього були готові ще з 22-го. В нас немає жодної ілюзії що це не може статися знову. В держави теж немає. Тому і українці, і українська держава до такої фігні готові вже давно. На що це було розраховано так тільки на зміцнення нашої ненависти і модернізації нашої енергетики.
АдказацьВарто подивитися нащо здатна під час блекауту гниловодна. Всім добра і скорішого світла. Москва має бути зруйнована. Крапка.
Может кто-то объяснить почему того же нет в Москве?
АдказацьНу что, Украина выдвигает Трампа на премию мира?
АдказацьА хто забороняє обстрілювати маскву?
АдказацьПомнится на днях Зеленский предупреждал и говорил о Москве. Настал час истины. Пустые угрозы или будет ответ?
АдказацьС учетом того, что в эрэфии обещают холодную зиму, то рашисты еще горько пожалеюсь, о том как радуются, что украинцы сидят без воды и света.
Адказаць