29 сакавiка 2024, Пятніца, 17:30
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 15
+208 +
Коха, 15:18, 19.03

Давно пора,откуда вылетело,туда и прилетело.

Адказаць
+17 +
Сашуньчик, 20:45, 19.03

Как выстрел Авроры в 17м.

Адказаць
+100 +
Помста, 15:41, 19.03

Адначасова нанесьцi удар па карнiку беларускага народа,гэта дасьць магчымасьць вызвалiць у першаю чаргу з няволi дзесяткi тысяч герояу нашага змагання за вольную Беларусь!

Адказаць
+137 +
Лея Минц, 15:42, 19.03

Это называется уведомление. То есть - мы вас предупредили. В случае чего потом не удивляйтесь.

Адказаць
+110 +
Бефар., 16:20, 19.03

При желании украинцы могли бы нанести всего один точечный удар по тараканьей башке плешивого подонка.

Адказаць
+60 +
Федя, 18:02, 19.03

Это - да!
А наносить просто удары по "инфраструктуре"
так ее уже давным давно нет, этой самой "инфраструктуры". Только повод плешивому для истерики дать, мол "така цветущая страна была и разбомбили"
А вот по Дроздам - да! Стоит!!!

Адказаць
+70 +
Стас, 18:18, 19.03

Смех у роце. Не прызнаЕм Лукашэнку прэзідэнтам Беларусі, але гандлявалі з ім, кантрабанду ганялі, і хутчэй за ўсё, і надалей будзем так рабіць. Усё сцыціся адказаць: толькі б не раздражняць пана, а то як надзме шчокі ды як сапсуе паветра. Няма ў Беларусі арміі, здольнай пайсьці да вас. Мо тысяч 7 набярэ дурных ды адбітых, менты, АМАП, ГУБАЗіК ды КДБ не зварушацца з месца, яны добра ведаюць, што іх моц толькі супраць беларусаў без зброі. Ды іх ніхто ва Украіну не накіруе, хто тутака падгузнікі старому будзе падносіць.

Адказаць
+5 +
Ром, 18:44, 19.03

Не скоро поляны травой зарастут.
А город подумал а город подумал
А город подумал ученья идут.

Адказаць
+37 +
Егерь , 19:38, 19.03

Странно...а зачем это ещё террориста и преступника - диктатора о чем-то предупреждать! фашиста лукашизика - нужно просто уничтожать!! Без всяких обьяснений.

Адказаць
+14 +
Лесник, 22:52, 19.03

Джентельмен не бьёт исподтишка!

Адказаць
+50 +
ток, 19:53, 19.03

эта сипатая падаль только язык силы понимает

Адказаць
+19 +
вася, 20:40, 19.03

политически Украина Лукашенко не признает.
----------
да что вы говорите, и посол в минске наверное просто так до сих пор сидит...

Адказаць
+2 +
валентина, 1:20, 21.03

Украина Лукашенко не признает, так как Лукашенко нелегитимный президент, избранный не народом РБ, а путем сфальсифицированного подсчета голосов на выборах президента.

Адказаць
+13 +
Kazimierz, 22:28, 19.03

Гісторыя любіць паўтарацца чалавечай п'есай, але з новымі акцёрамі, рэквізітам і фарбамі
Праглядаюцца відавочныя аналогіі і паралелі з 2 сусветнай вайной. Расія ідзе па шляху гітлераўскага рэйха, а РБ гуляе ролю гітлераўскага сатэліта Японіі, якая ўвесь час аднак устрымлівалася ад нападу і ваенных дзеянняў супраць СССР.
Затым СССР абвясціў Японіі ультыматум і пачаў уварванне і вайну.
Усё амаль тое самае. Спадзяюся толькі абыдзецца без "Нагасакі".

Адказаць
+10 +
ыв, 8:22, 20.03

Давно пора передать по открытым каналам ракету.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны