20 красавiка 2024, Субота, 3:18
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
+37 +
HAH, 14:41, 6.02

Мы в этом не сомневаемся. Впереди суды над казнокрадами-прикорытниками, разворовавшими страну, и их ''адвокатами'', решившими, что диктатура в Беларусь пришла навсегда.

Адказаць
+12 +
azhbeta, 16:00, 6.02

Згодна ва ўсім з Наталляй Радіна. Таксама лічу, што санкціі патрэбныя, але ва ўсім астатнім згодна з Пазьняком таксама, што датычыць Беларушчыны. Пра гэтых двух таксама лічу, што іх дзейнасць закончыцца аднамаментна. Яны зыдуць разам.

Адказаць
+2 +
Ян Норман, 7:37, 7.02

Вырашэнне пытання санкцыяў павінна выглядаць толькі так:1000 (мінімум) прыкарытных асобаў і 9000 іх сваякоў.Гэтым 10 000 чалавек павінны быць перакрыты на Захадзе ўсе шляхі:(візы,рахункі,маёмасць,навучэнне).Так сама павінна быць арганізавана паўнавартаснае эмбарга на гандаль энерганосьбітамі з расіяй.Моцныя персанальныя санкцыі-вось у гэтым ёсць пазіцыя Пазьняка.А тое,што мы цяпер бачым-першы пакет,другі,дзевяты-дваццаты-гэта не санкцыі,гэта так званы "шольцынг" вакол іх.Целае міністэрства санкцый працуе,а прыкарытнікі як шпацыравалі па Еўропе па крамах,так і шпацыруюць.І пасьмейваюцца з вашых "санкцый".

Адказаць
+18 +
тчк, 16:38, 6.02

Самозванец-тиран сгорит в пламени украинкой Перамогi, сгорит и его русофашитское " войско", сгорит и сучье племя лукашистов-ябатек которым бежать уже будет некуда.

Адказаць
+8 +
Трибунал Лукашенко , 17:39, 6.02

Людям больным сахарным диабетом инвалидам первой группы отказывают в выдаче одноразовых шприцов и тест палосок .Благо инсулин всё ещё ___________________________________

Вопрос куда идут средства на поддержку данной категории граждан ?

Адказаць
+9 +
Е, 19:51, 6.02

Молимся об этом каждый день!

Адказаць
+5 +
Джо, 20:22, 6.02

По сути Наталья Радина поставила жизненной целью свержения режима... движет этим личная неприязнь к лукашенко или спасения народа можно полагать и то и другое, но разница во взглядах с этим же самым народом который так долго обрабатывался все эти годы это и есть главный барьер в этой цели а не внешние факторы... мы все помним когда в 2014 европа сказала что изменения зависят от самих белорусов а не от них... так вот вопрос:-" как народ на глазах у которого сидят и умирают столько политзаключённых или милиция убивает и лишает здоровья на улице их детей проходит мимо может чтото сделать с режимом ?

Адказаць
+3 +
ну, 20:51, 6.02

Историю делают пассионарии, они приносят жертвы. Так было всегда в недемократических государствах.

Адказаць
+1 +
Друг, 21:49, 6.02

Может быть, но они сидят!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны