18 красавiка 2024, Чацвер, 3:45
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 10
+9 +
Жирный , 10:58, 11.08

Как всегда,парочка потребитель+маркетолог(или наоборот) пытается ощущать себя умнее единицы "инженер". Заедьте на диностенд спустя год эксплуатации,а после ради простого любопытства разберите ГБЦ, сделайте замеры,соберите всё в кучу и бегом с фотоаппаратом прыгать вокруг напалированного снаружи авто, чтобы поскорее найти очередного счастливого "экономку"! Ха-ха много раз!

Адказаць
-1 +
Хтось, 11:21, 11.08

Я вже чотири роки на газу на своєму Форді Фокусі. Пропан-бутанову установку поставив, щойно виїхав із салона. Зараз пробіг вже більше 90 тис. км. (був би за 100т.к., якби не ковід та війна). Двигун себе почуває нормально. Єдине слабке місце установок LPG - це частіше треба регулювати клапани. Якщо є гідрокомпенсатори - LPG взагалі ніби доктор прописав. Це вже мій четвертий автомобіль на газу. Попередню Фієсту продав із пробігом 160тис. км., компресія була в нормі. Насправді газ щадніший до циліндро-поршневої групи, бо горить повільніше, відповідно менші ударні навантаження. Плюс октанове число у нього вище, ніж у бензину, тож про детонацію можна забути. Плюс бодяжити його практично неможливо, тож я без остраху заправляюсь на будь-якій заправці, навіть не брендовій. Ви би вивчили трохи питання, ніж із пальця аргументи висмоктувати. Провідні автоконцерни роблять авто на LPG, якби газ був настільки поганим, то мабуть би не робили.

Адказаць
+1 +
Жирный, 12:22, 11.08

Ты путаешь зелёное с квадратным. Ты установил гбо в новый автомобиль и перед смертью мотора продал его. Большинство беларусов покупают "почти новые" авто уже с таким пробегом (в лучшем случае) и ставят туда гбо. Почувствуйте разницу

Адказаць
+5 +
Хтось, 12:42, 11.08

Перше - жодної "смерті мотора на горизонті" передпродажна діагностика мого автомобіля не показала. Інакше би його у мене не купили. Друге - то може причина не в ГБО, а в тому, що люди купують старе авто, мотор якого треба капіталити чи міняти?

Адказаць
+6 +
Виктор, 11:06, 11.08

т.е. от раззейзкого газу отказываться не хочет?

Адказаць
+5 +
Хтось , 11:24, 11.08

Метан - не найкраще рішення для легковика: важкі балони, низькі пробіги, мало заправок (не знаю як в Білорусі), високий тиск в балоні. Набагато оптимальнішим є пропан-бутан (LPG). За моїми підрахунками грошова економія виходить трохи краще ніж у дизельного двигуна.

Адказаць
-7 +
жора, 11:40, 11.08

Саляра дороже бензина, какая экономия?

Адказаць
+12 +
Хтось, 12:05, 11.08

Дизельний двигун бере менше пального. Десь на 30%

Адказаць
0 +
Kittikyt, 13:17, 11.08

Велосипед внутрь и крутите

Адказаць
0 +
Влад, 13:35, 11.08

Экономия мнимая - вы платите своим временем и пустым пробегом на заправку с заправки.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны