20 красавiка 2024, Субота, 7:37
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 34
+122 +
Pen, 14:40, 2.10

Кольцо сжимается, а вместе с ним очко у орков.

Адказаць
+61 +
😎, 15:09, 2.10

Карта не врёт (на вчера), а сегодня линия Нововосресенка/Биляевка/Украинка/Шевченковка/Михайловка ЖДЁТ оглашения после удачного завершения! Хороший "ОТВЛЕКАЮЩИЙ" манёвр для похода на Берислав! ☝🧐👍
💙💛Слава ВСУ⚔️! ❤️🖤Смерть врагам☠️!

Адказаць
+21 +
ден, 15:32, 2.10

На войне часто бывает, что отвлекающий маневр становиться резко основным направлением. ВВОВ по сути окружение под Сталинградом планировалось ( многие так считают) планировался как отвлекающая операция для основного удара под Ржевом, в итоге под Ржевом ничего не получилось, а под Сталинградом пошло хорошо. Потом историю на ходу переписали и в "отвлекающий" записали Ржевскую операцию хотя под Ржевом и войск концентрировалось больше и Жуков ( автор двух операций) именно там находился.

Адказаць
+8 +
😎, 15:54, 2.10

Киев "брали" так же, на Букринском (Каневском)... и Лютеж потом!🤷‍♂️🤦‍♂️
Каждый "ложный" сегодня выстрелит и завтра, тут то уже ждать не будут точно❗💥😈

Адказаць
+63 +
За Рашку!!!, 16:01, 2.10

Мы старались танцевали, но Лиман у нас забрали.
Хорошо повеселились - с территорией простились.
Не могли поверить раньше, что так гнать нас будут дальше.
Только мы не унываем - вождь сказал: " Мы побеждаем!

Адказаць
+16 +
miha, 17:02, 2.10

Да под ржевом было. а) Жуков, б) 1.5млн солдат, в) 2500 танков.
под сталинградон: а)мало извесный маршал, б) 500тыс солдат, в) 500 танков.
Наступление под сталинградом началось на неделю раньше. Надеялись на переброску войск со Ржева.
Но... под ржевом на флангах стояли немцы, а под сталинградом румыны.

Адказаць
0 +
юрий, 13:24, 8.10

вот именно -под Ржевом стоял Вермахт -4 и 9 полевые армии..а в Сталинграде - 3-я румынская армия прикрывала фланги -6 немецкой армии..

Адказаць
+9 +
@den, 17:08, 2.10

по этому окружение в первые 2 недели было жиденькое. Но Гитлер сказал .. ни шагу назад

Адказаць
0 +
Махно, 0:11, 3.10

Прямо как Путлер 🤣🤣🤣

Адказаць
+5 +
Бефар., 19:35, 2.10

прямопропорционально ...

Адказаць
+60 +
Вот это надо, 14:44, 2.10

А правильно делают ЗСУ.Думают что Украина сейчас все силы на Херсон будет направлять.А зачем если можно например сначала Новую Каховку?А там уже и с Херсоном можно делать то что с Изюмом и Лиманом.
Уже 7 месяцев а штаб армии РФ не учится на своих ошибках.Ну и хорошо!Пусть так и продолжают мы рады!

Адказаць
+21 +
😎, 15:16, 2.10

💯 Проход Давидов Брод - Берислав хорошо разрежет котёл и закроет Каховскую переправу уровнем 120мм миномёта даже❗💥😈

Адказаць
+18 +
🍉 оставить, 15:12, 2.10

На фото я так понимаю 🍉 как местная достопримечательность.Я думаю надо оставить её в таком состоянии как напоминание агрессии РФ.Плюс этот арбузик будет ориентиром для продвижения ЗСУ.

Адказаць
+15 +
Горицвет, 15:21, 2.10

Kcтати украинский мультипликатор Сашко Данiленко сделал классный мульт про арбуз и орков в Херсоне.

Адказаць
+19 +
😎, 15:24, 2.10

Указатель 🍉"От этого места вы отгребли люлей!" и куча стрелок! ☝😜👍

Адказаць
+43 +
навоз в почву, 15:44, 2.10

Валите рашистский навоз, ребята!

Адказаць
-17 +
Сослагательное накло, 16:03, 2.10

Эх, если бы в 14-м были такие командиры, то может, и лугандона, минска-2 и войны не было.
А то были котловодец Муженко, Назаров, Пушняков, Таран ...
За Изварино, Иловайск, Дебальцево, Амвросиевку, Еленовку наверное в кремле Муженко тайно наградили героем России

Адказаць
+52 +
alex, 17:30, 2.10

в 14 году как таковой и армии не было.

не было даже формы нормальной и только склады совкового не эффективного дер*ма.тем не менее и тогда ВСУ удалось ликвидировать расползание рюзкого мирка.были отбиты и мариуполь и славянск и так далее если что.

Адказаць
-10 +
Oleg S., 19:26, 2.10

В 2014 вся форма і техніка була на параді 24 серпня , де милувалися собою мусор Гелетей, та його Повелитель .

Адказаць
+15 +
A, 22:05, 2.10

1) на той час у нас не було ні хімерсів, ні цезарів, ні навіть джавелінів і українськ. 2) кацапія ще не була такою нахабною і все ж відкрито не оголошувала ніякої спецоперації, прикриваючись громадянським протистоянням в іхтамнетами. Що дозволило в свою чергу Меркельші, щоб їй кожної ночі кошмарі снились, за те, що заблокувала в 2008 нашу заявку на вступ до ЄС і НАТО, макрону і обамі вводити якісь смішні санкції і обмежуватися глибокою стурбованістю. Звичайно, що при такій реакції путлеру остаточно знесло кришу і він офіційну оголосив військову спецоперації рацію, а потім ще й мобілізацію. 3) нинішнє військове керівництво, щоб ви знали, не з Місяця прилетіло, воно не постало й кріпло й часи президента Порошенка, отримувало звання і підвищення по службі. Той же Залужний брав участь в обороні донецького летовища, Сергій Шаптало (нинішній начальник генштабу) був, щоб ви знали, одним з керівників оборони Дебальцевого. Обороною Миколаєва, якого на щастя, не взяли керував генерал Марченко.

Адказаць
-1 +
Oleg S., 22:52, 2.10

Пам'ятаю як один невіглас похвалявся " антипутінською" коаліцією в складі Меркель , Макрона і Лукашенка . Як нині справи в " коаліціантів" , та переговорника Медведчука ?

Адказаць
+15 +
Олег, 22:30, 2.10

Був просто шалений тиск збоку Заходу, ні в якому разі непровокувати путіна. Все що відбувається зараз на совісті миротворця Обами, Меркель та Оланда - вони могли зупинити це ще в Криму натиснувши на путіна, але маємо те, що маємо.

Адказаць
0 +
Oleg S., 23:03, 2.10

Кріпак Стеця , ми прекрасно пам'ятаємо хто вбив Сашка Білого , Лісника, хто випустив Гіркіна - Стрєлкова з Слов'янська , хто блокував базу Правого Сектору, хто робив ворогами Азов, Торнадо , у кого сват губернатор Калінінградської області, тесть генерал РФ .

Адказаць
-3 +
Oleg S., 19:31, 2.10

Ви забули згадати ще про видатний дует " генералів " Литвинів, сбушного генерала - прапорщика Грицака , мєнта Полторака, " Дєда - Мопєда " , розвідника з російськими паспортами в кишені Сємочко .

Адказаць
+7 +
A, 22:13, 2.10

Ви забули Сергія Наумова, затриманого з кешем десь за бугром, і звинуваченого у держзраді. А це був не рядовий сбушник, а цілий заступник голови СБУ, друга людина у цій поважній організації з доступом до матеріалів підвищеного рівня секретності. Ще можна згадати депутата від слуг народу Ковальова, теж перейшовшого на службу ворогу. А ще можна згадати бажання Зеленського побачити мир в очах Путіна і як він замість того, щоб відбудовувати армію, закатував гроші в асфальт, і це при тому, що американська розвідка його ще за півроку до нападу попереджала про військове вторгнення. Але він тупо відмовлявся вірити. Це я до того, що не треба створювати собі кумира, а об'єктивно відноситися до керманичів держави. В обох президентів були свої прорахунки, але в США і Европі їх обох вважають проукраїнськими.

Адказаць
-1 +
gorlum1966, 22:38, 2.10

Из вашего выступления-я не понял лишь одного... Каким образом остановили "вторую" армию мира. Или она сама?

Адказаць
+1 +
А, 23:07, 2.10

А що незрозумілого? Зупинимо кров'ю українського народу, зброєю західного виробництва і військовим досвідом набутим за попередні роки. Але знову ж таки, якби не було такого шаленого спротиву з згуртуванням військових, волонтерів, звичайних громадян, які плетуть ті самі маскувальні мітки, здають кров, донатять на армію, фіг би нам хто поміг.

Адказаць
+1 +
А, 1:11, 3.10

А взагалі, горлум 1966 ваш сарказм недоречний, бо наші перемоги куються дорогою ціною. Та й Захід схаменувся, все ж таки приймати натовп біженців, думати, де всіх розмістити, заспокоювати інших членів ес та НАТО ( Польщу та країни Балтії щодо можливого нападу кацапстану на них, бо стало очевидно, що у москалів апетити щоразу ростуть) - така собі перспектива. В 14 війна була не настільки жорсткою, не було масованого обстрілу всіх українських міст, вона точилася десь, на другому кінці України, та ставлення самих українців до неї теж було неоднозначне, я пам'ятаю як ще були мітинги в Закарпатті проти мобілізації і перекриття доріг, бо їх тоді не бомбили і відправляти своїх дітей на другий кінець держави теж не хотілося. На тому ж Донбасі була багато російськовіруючих. Симпатики й по других регіонах були, але коли народ проснувся 24 лютого від звуки вибухів - це в корені змінило ситуацію, варто лише зрівняти соц дослідження по вступу в ЕС і НАТО до 24. 02. і після.Наскільки воно зросло.

Адказаць
0 +
vl, 21:52, 7.10

Помню как вчера картина - в Верховной Раде регионалы и коммунисты, у которых было почти большинство, массово запускали воздушные шарики НАТО-НЕТ.

Адказаць
0 +
То же, 7:46, 3.10

Мое число то же, 1966,но я не понял, почему вы не поняли, а я понял???? Но потом понял.....

Адказаць
+29 +
Дмитро, 17:36, 2.10

Золота Балка, Хрещенівка і Михайлівка теж визволили

Адказаць
+8 +
русский, 20:07, 2.10

Со всех сторон бьют из гранатомётов,
Нас, заставляя в страхе умирать.
Ну, посмотри, ведь даже самолёты
Не могут их заставить замолчать!

Адказаць
+24 +
alex, 20:54, 2.10

нытье орков на херсонском направлении конечно сейчас впечатляет)проблемы у них видимо гораздо серьезнее чем описано в этой статье.

Адказаць
+12 +
William , 21:29, 2.10

Работайте братья!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны