19 красавiка 2024, Пятніца, 20:18
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 28
-4 +
я777, 18:15, 18.01

Хотят допросить? Хотеть не вредно! Кто ж его допросит? Он же не придёт!

Адказаць
+38 +
Завидуй молча, 18:30, 18.01

Порошенко удержал страну в тяжелейшие годы нашествия восточных варваров. Уважаю! Кремень мужик!

Адказаць
-11 +
Oĺeg S., 21:42, 18.01

Уточніть яку саме " страну " . Судячи з санкцій США до Петіного дружбана Плахотнюка " удерживал " він рідне Придністров'я , та власну кишеню .

Адказаць
+14 +
sabre, 19:04, 18.01

Путин мстит своему старому недругу.

Адказаць
+12 +
та ты шо?, 19:50, 18.01

Устроился к ним прокурором?

Адказаць
-16 +
Oleg S., 21:45, 18.01

Як Тупін може мстити куму свого кума Медведчука ,бізнеспартнеру по Ілловайсько - Дебальцівському зелених коридорах смерті , тому хто прибрав добробати з фронту ?

Адказаць
+12 +
Кахеист, 19:48, 18.01

О как, "Зебилы" совсем страх "потеряли"? Им и их "приЗЕденту" до Порошенко - как до Пекина раком!

Адказаць
-21 +
Дед, 21:03, 18.01

Процес пошел.Порох должен скорее всего сесть но и есть возможность отвертеться.Судьба Пороха в руках Зеленского

Адказаць
0 +
sabre, 21:23, 18.01

А потом они поменяются местами.
Традиция!

Адказаць
-15 +
Oleg S., 21:55, 18.01

Бувши прокурором особисто я приклав би всі зусилля для виявлення злочинів скоєних Порошенком під час введеного ним військового стану . Це абсолютно інші терміни ув'язнення , та інша відповідальність .

Адказаць
+6 +
Скептик, 21:46, 18.01

Серая Моль не может простить Пороху, который дал в ему рыло и свалил с ног.
Добробаты, не бойцы, но мотивированые патриоты, студенты, юристы,менеджеры,крестьяне
остановили полчища профи и отмороженой гопоты

Адказаць
-16 +
Oĺeg S., 22:03, 18.01

Ви не могли би уточнити де саме ,та в який спосіб син зека з Бендер дав в рило гебісту Тупіну .На Лубянці ще з часів студентства сина жертви ОБХСС " , Героя України " Порошенка Олексія лежить цікава папка .

Адказаць
-16 +
100, 22:44, 18.01

Личность Порошенко у меня особого восторга не вызывает. Прежде всего пониманием того, что защищая Украину, он этим прежде всего защищал себя. Иначе бы страна попала в руки российских олигархов и плакал бы тогда Петин бизнес.
Но вот вопрос. А кто в то время, да и сейчас, был бы лучше Порошенко? Такого человека и близко не было!
Так какого чёрта вы к нему прицепились?!

Адказаць
-15 +
Oleg S., 22:59, 18.01

Номерний писака , в той час кращими за Порошенка були українські хлопці ,що загинули під Ілловайськом, що стали інвалідами коли Барига з Гелетеєм світили зубами на параді. Лікарі в Дніпрові , волонтери по всій Україні ,громадяни України , що в кожному місті ,селі збирали речі першої необхідності для українських солдат . Кращими за Мародера були вдови наших солдат ,що без підтримки держави ставили на ноги своїх дітей ,матері розбиті горем ,що допомагали ростити внуків .

Адказаць
+10 +
sabre, 22:56, 18.01

Порошенко в 2014 году был на Майдане.
А где в это время были те, которые сегодня организовывают его травлю?
А?

Адказаць
+6 +
25, 23:09, 18.01

Ездили в Москву на гастроли и рассказывали об эбонитовых палочках.

Адказаць
+5 +
Украинка, 10:39, 19.01

100% так и было.

Адказаць
-7 +
Oleg S., 23:12, 18.01

Ага , був . Точніше на Банковій , на бульдозері . Не підкажете чому його активісти тягали за комір ,та чому він заважав тим хлопцям штурмувати адміністрацію Януковича ?

Адказаць
-2 +
Трактор, 9:34, 19.01

Фотки на Майдане порогенки с Беркутом разве ж вы не видели?

Адказаць
+2 +
Украинка, 10:38, 19.01

А вы внимательно на форму и шевроны посмотрели?Фейкометы типа Богуцкой эти фото выкладывали перед обменом. Но это не Беркут, а солдаты ВВ, сейчас они называются Национальная гвардия.

Адказаць
-5 +
Oĺeg S., 11:00, 19.01

Шоколадна пані , в Порошенка були прекрасні відносини не тільки з солдатами ВВ ,але й з беркутівцями . Саме вони охороняли урядовий квартал , та під'їзди до маєтку Порошенка в Козині .

Адказаць
+2 +
Ви, 22:59, 18.01

Как политик Порошенко явно сильнее Зеленского. Все познается в сравнении. Главная вина П.Порошенко - измена пророссийской политике.

Адказаць
-4 +
из Киева, 23:31, 18.01

Не.. пан "ВИ, 22:59, 18.01", проблема не в этом. Проблема была в том что за пять лет правления Порошенко, население страны стало самым бедным и нищим в Европе,а президент в этой самой нищей стране так сказать очень не плохо "поднялся". Он конечно не воровал, Порошенко достаточно умный человек. Но... людям мову, веру, армию... т.е. ни о чем, а себе конкретно конфетный бизнес в Украине с конкретными доходами.

Адказаць
-1 +
Oleg S., 11:06, 19.01

Кондитерський бізнес для Мародера дрібниці . Найбільший кеш він мав посунувши КРАЗ подалі від ЗСУ своїми МАЗ - Богдан , впарюючи замість американських катерів для ВМС свої бляшанки з Петіної Кузні .

Адказаць
+3 +
порохобот, 4:09, 19.01

Наше дело правое! Мы победим!

Адказаць
+4 +
pop, 8:43, 19.01

мужики,ну совесть имейте...даже мне страшно было....а если бы не порошенко.?...кто бы этому ублюдку плешивому по харе надавал?

Адказаць
0 +
Oleg S., 11:15, 19.01

Перш ніж писати дурниці ознайомтесь з тим як дипломат Порошенко в міжнародних судах " по харе надавал " РФ за нібито віджаті в нього Севастопольський судноремонтний завод , Ліпецьку фабрику ? Ви чули про хоча б один судовий позов ? Його не було , і не буде . Тому що нині Петя заробляє в РФ маючи аграрний автомобільний бізнеси ,мережу закладів харчування ,імпортує з Медведчуком скраплений газ , " білоруське вугілля " .

Адказаць
+1 +
sabre, 12:41, 19.01

Однин допрос на тему безвиза, а второй - по поводу церковной автокефалии.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны