20 красавiка 2024, Субота, 1:07
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
+18 +
Грамацей, 16:48, 16.06

"...Реакция президента Украины Владимира Зеленского должна быть жесткой и бескомпромиссной. ...."

Ага, должна.... Ждите.
Всем, кто ещё не понял - в ютюбе статья Пионтковского. Рекомендую.

Адказаць
+56 +
Анатолий, 17:19, 16.06

"не смотря на "разногласия элит"

По Путински, президенты России и Украины всего лишь
не сошлись во мнениях. А что натворила Россия в Украине, это лишь разногласия элит. Вызывает удивление, как можно говорить такое во всеуслышание
и думать, что все люди ничего не понимают. Вызывает сомнение адекватность говорящего такое.

Адказаць
+46 +
лебединое озеро, 17:32, 16.06

Совсем плох Кабаев.

Адказаць
+41 +
Бефар., 17:52, 16.06

русское фашистское отродье захотело брататься с украинцами... - сначало нужно людьми стать.

Адказаць
+28 +
ZB-BY-BULBASH-BREST, 18:01, 16.06

Ну это наврядли....столько веков быть диким отродьем и ватным русскомировским покорным и легкоуправляемым стадом и в миг стать открытым цивилизованным и демократическим обществом?

Как говорил Станиславский "Не верю!". Горбатого только могила исправит! )))))))))))))))

Адказаць
+28 +
ЯША, 18:05, 16.06

Нахабны "гэбіст"! Пастроіў Арду па камандзе "смірна", думаў і Украіна стане выконваць яго каманду. Але апынулася "кішка танка" прыказваць украінцам! Гэты народ мае гонар, смеласць і талент! Украінцы яшчэ без апошняга фашызма адносіліся да ардынцаў з непавагай і непрыязнасцю. Бо нармальным людзям не было за што іх паважаць. Хлуслівыя, безкультурныя і нахабныя шавіністы! Яны са свайго рускага языка зрабілі культ! За тое, што гэты мацюкальны язык дзесьці ў якой краіне прыцеснілі, як яны кажуць, то яны і вайной пойдуць на тую краіну. Яны доўга не маглі прывыкнуць да таго, што прыбалты не ўключылі іхні язык у лік дзяржаўных. Яны не маглі таго разумець, што тым рускім, якіх не выгнаць было з еўрапейскіх краін, давядзецца вучыць языкі тых народаў!

Адказаць
+1 +
Андрэй, 20:58, 16.06

Цалкам згодзен.

Адказаць
+7 +
кгбист, 21:57, 16.06

Кегибист нелюдь, который массово уничтожал людей и продолжает уничтожать людей, у КГБ-ФСБ-палицаи это основа их власти. Чего вы хотите от вора, бандита, убийцы, людоеда из КГБ, другому его не учили там.

Адказаць
+1 +
ludmila, 9:04, 17.06

Украина ----выстаяла ....И Зе з "кагалам" и риал политиками и "сценаристами" и опорой на "вату! ---кали "скокне не у той фантан " -----ахладзяць.....А вось наша "элита" нацыянальна недаразвитая мяне вельми хвалюе.....Адна справа кали тольки пиляць и крадуць ----але другая кали и пиляць и крадуць и прадаюць .....Дай бог каб я памылилася ---але здаецца мне што "наша интеграция "----гэта "справа прадажнай кодлы" .... А мае сябры и украинцы и руския и татары и яурэи и яны не вата А вось к здрадникам и шасцеркам адносины другия ....Слава богу уся гэта гниль прадажная выплыла на верх пару год назад ...пасля вайны з Украинай ПУ ....

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны