28 сакавiка 2024, Чацвер, 13:42
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 22
+140 +
Shos, 17:28, 19.05

А мороженое под названием ШОС побробуйте продавать. Превзойдет все ожидания.

Адказаць
+74 +
Бефар., 18:26, 19.05

" Луку на муку ! " - миллионные продажи ...

Адказаць
+32 +
миллион алых роз, 20:13, 19.05

Лозунг моей молодости:
Радзiма!
Свабода!
Далоу луку у*ода!

Адказаць
-1 +
Freedom , 7:00, 20.05

Кишка тонка-отдать под слоган треть упаковки?Выглядит как трусость.Партизаны...

Адказаць
+109 +
ZB-BY-BULBASH-BREST, 17:30, 19.05

Гэта вельмi добра! Моладзь Беларусi адчувае патрэбу патрыятычнага настрою у сваёй душы!

Жыве Беларусь! Жыве Вечна!

Адказаць
+54 +
киякус, 18:23, 19.05

Жыве Беларусь! Жыве Вечна!

Без плешивой воровской банды лукавого !

Адказаць
+1 +
Илля , 23:44, 19.05

Белы медведь не о чем не напоминает?

Адказаць
+85 +
Пенсионерка, 17:41, 19.05

Готова купить мороженое "ШОС" на всю пенсию!

Адказаць
+43 +
Базыль з Вызны, 18:08, 19.05

А чаму гэта мянты не арыштоўваюць за такую "крамольную" фразу. Колькі разоў бывала, што рэжымныя бобікі (ну, усялякая шваль накшталт амону (омон)) круціла людзей за гэты лозунг, кідала на суткі, нават судзіла. Напэўна, мазгі заклінілі ў праваахрэніцеляў: надпісы ж на лёдах(мороженом), дык ня ведаюць каго хапаць. Чакаюць, напэўна , што шуня ці сам гаўнокамандуючы на гэту тэму ..... Ды і "ігрышчы іўрапейскія " на носе. Прыходзіцца цярпець,

Адказаць
0 +
Дмитрий, 23:31, 19.05

Лёды ў Польшчы, а ў нас - марозiва, даражэнькi.

Адказаць
-21 +
Вл, 18:12, 19.05

А где там собсно эта надпись?

Адказаць
+26 +
Бефар., 18:28, 19.05

...в нутри мороженного...

Адказаць
+23 +
кому и кобыла жена, 20:14, 19.05

Надпись там, где никто не догадается прочитать.
Тем более, на латинице.

Адказаць
+33 +
Кажан, 18:27, 19.05

Калі ўжо мы перастанем кічыцца акупанцкім назовам нашае Краіны?
Пісаць "Жыве Беларусь"! - на маю думку, гэта значыць пагаджацца з рускаю акупацыяй, якая трывае ў нас вось ужо хутка 250 год. Гэта значыць пагадзіцца са зьнішчэньнем літоўскага ці літвінскага этнасу й трываць пад накінутаю нам расейскаю імпэратрыцай Кацькай ІІ назваю, якая й была ўзятая дзеля зьнішчэньня некалі самай магутнай дзяржавы найменьне якой Вялікае Княства Літоўскае!

Адказаць
+20 +
Слава, 19:14, 19.05

таксама так думаю, толькі акупацiя мaскaвiнская. Да рускіх масква ніякага дачынення не мае

Адказаць
+35 +
Юрий бенедиктович, 19:14, 19.05

На сегодняшний день, слово Беларусь - это единственный актуальный словесный образ, обозначающий нашу страну. Возможно в будущем, ради восстановления исторической приемственности она и будет называться Большая Литва. Но это не приорететная задача насегодня.

Адказаць
+29 +
базыль з Вызны, 19:16, 19.05

Паважаны, КАЖАН, 18:27. Канешне,усё сказанае Вамі -чыстая праўда. Але на даным этапе -гэта практычна невырашальная праблема. Асабіста мая думка такая (як ў кітайскай прымаўцы): пасядзім на беразе-- пачакаем, калі труп ворага праплыве па рацэ. Усе імперыі ўжо разваліліся, падыхае і апошняя недаімперыя -маскоускі улус.Вось тады і ўстане ва весь рост пытанне , што нават назоў " рускі " быў скрадзены нашчадкамі Івана Жахлівага(грозного), краіна якіх называлася Тартарыя, ад слова АД. Вось тады і мы зможам назвацца літвінамі,а краіна ,можа быць, Літвініяй.

Адказаць
+22 +
Poison , 20:51, 19.05

Сипло подавится таким мороженым.

Адказаць
+2 +
Кемлівы Барсук, 1:49, 20.05

Марожанае з валошак! Марожанае з валошак!
Поўпорцыі два рублі сорак, рубель усяго за буше.
Паны, спадарыні, ці трэба ? Не дорага, не шкадуй грошай...
Смакуй дэлікатнае, плошча: папросіш дадатку яшчэ!

Адказаць
+2 +
Имя, 3:55, 20.05

наклейте на пачку мороженного фото лукашенко и ваши продажи сразу уйдут вноль.

Адказаць
+2 +
), 6:19, 20.05

Без политики: кто попробовал новое мороженое, оно вкусное?

Адказаць
+1 +
Nikola, 9:14, 20.05

Оно появится . но уже без надписи )).

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны