24 красавiка 2024, Серада, 3:44
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
+28 +
nc, 13:59, 15.12

Слава Украине!

Адказаць
+30 +
точка, 14:00, 15.12

Точно, как и от "Жыве Беларусь"
У самава чэснава начинаются судороги.Точка.

Адказаць
+23 +
Это в сердцах. , 14:18, 15.12

Жыве Беларусь! Слава Украине!
За нашу и вашу Свободу!
Эти волшебные слова заставляют биться в припадках упырей е одно десятилетие!
Сами знаете. (:

Адказаць
+18 +
ZB-BY-BULBASH-BREST, 17:22, 15.12

Верно! Бтется в истерике русскомирная совковая нечисть и в ответ ватное шипение "Ты Што? Ты же тоже русский!" ....на что спокойно отвечаешь "Я не русский....я великолитвин!" 😎👍

Адказаць
+8 +
slavik, 14:16, 15.12

Приятно послушать умного и искреннего человека.Он доносит простым языком простые,но очень важные вещи.А правильное слово посильнее любого оружия.

Адказаць
-5 +
зкр, 14:20, 15.12

Есть бактерии гнилосные , от них гниение. Есть дрожжи , хлебные, винные и т.д, от них польза, прок. Так вот мы не гнием. Мы пока еще бродим. Что из этого выйдет- спирт,сусло-вино, пиво , а может шампанское, как рванет, мало не покажется, но что-то будет.. С Сенцовым не согласен.

Адказаць
+2 +
М12, 15:02, 15.12

Так как и от "Жыве Беларусь".

Адказаць
-5 +
Хтось, 15:09, 15.12

Усі як один повторюють: ми повинні жити краще, щоб донецькі захотіли до нас повернутись. А я не розумію одного: чому повернення донецьких зомбі має бути для нас основним стимулом для того, щоб ми стали жити краще? Та нам має бути байдуже до їхніх бажань, ми просто самі для себе маємо жити все краще і краще. Нехай від заздрощів волосся на голові рвуть і лікті кусають. Не потрібні нам гомадяни, чиї політичні вподобання та національність залежать від того, хто їм грубший шмат ковбаси запропонує.

Адказаць
-9 +
МАРЫЛЯ, 16:31, 15.12

Я яшчэ хачу вярнуцца да "Жыве Беларусь! Бо яшчэ не ўсё сказана. Трэба звярнуцца да нобеляўскага камітэту, каб прэзідэнту РБ прысудзілі ізноў "шнобелеўскую" прэмію! Бо які яшчэ прэзідэнт можа дадумацца да таго, каб за шчырыя і бязкрыўдныя словы пра сваю Радзіму- "ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ" грамадзян прыцягвалі да адміністрацыйнай адказнасці! І за гэта штрафавалі і нават прызначалі арышты з адсідкай у СІЗО! Дарэчы, калі не шкада гэтай пенсіі, то трэба яе прысудзіць і Вярхоўнаму суддзе РБ! Бо беларускія суддзі падтрымліваюць гэтае сусветнае глупства ў судах і лічаць яго парушэннем!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны