29 марта 2024, пятница, 1:54
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 13
+69 +
вова, 9:12, 20.09

у паранойика, аллергия на собственную тень

Ответить
+34 +
!, 9:43, 20.09

Сделано на лубянке.

Ответить
+85 +
Холуй, 9:34, 20.09

Этот кремлевский холуй всегда ненавидел и уничтожал все беларуское!

Ответить
+20 +
Алесь, 10:47, 20.09

Что бы у него аллергия на одном месте появилась.

Ответить
+59 +
лука-Шок, 9:46, 20.09

Одно из самых наихудших сочетаний цветов: красный-зелёный.
Как правило используется в исламском мире и... Португалии.

Ответить
+42 +
МЕДЫК, 10:33, 20.09

Чалавек, які займае нвышэйшую дзяржаўную пасаду РБ, есьць псыхічна хворы, што мага было ўбачыць з' першых дзён яго "правления"!
Далей -бачым толькі дэградацыю псыхічна хворай асобы - за 24 г. дыктатар так і застаўся непіс'менным у Мовах, як БЛР. так і "Русской"!
Мову Ангельскую, міжнародную дыктатар вывучыць проста няздольны нават з' лепшымі настаўнікамі, што цалкам адпавядае дыягназу лекара Шчыгельскага.
«Умеренно выраженная мозаичная психопатия с преобладанием черт параноидального и диссоциального расстройств личности». Свой вывод Щигельский сделал не один –
он собрал консилиум из коллег, и они согласились с диагнозом."
Лекар Шчыгельскі "бежал" з РБ за мяжу!
Страшна думаць - Краінай РБ 24 г. кіруе псыхічна хворая асоба!..
"Палатникам и министрам, судьям" - тое "на руку", бо пры псыхічна хворым кіраўніку Дзяржавы, яны могуць мець "зарплаты " ад $ 5.000 да $ 20.000 штомесяц!
Думаю, па з'мене Дзярж.Улады - іх усіх чакае люстрацыя і ўжо незалежны ад псыхічна хворага "Султана" суд!

Ответить
+45 +
Vlad. Canada , 10:41, 20.09

А я считаю, что "заход над болотом" и нелепый, совково-колхозный герб, как раз и отражает всю суть режима сипатого агрофюрера. Наши настоящие символы , Бела Красно Белый Флаг и Пагоня должны быть только в демокоатической, свободной, европейской Беларуси ,а не в диктаторском режиме, который создал колхозенфюрер со своими гопниками, сейчас это было-бы осквернением наших святынь. А время нашей настоящей, славной символики очень скоро придет, я верю в это..

Ответить
+51 +
dim, 10:42, 20.09

Ничего. Символика вернется, это даже не подлежит сомнению. Зато ее нынешний режим не замарал, пусть он в книгах по истории и ассоциируется с красно-зеленым закатом над болотом и похоронным венком.

Ответить
+21 +
медык, 10:48, 20.09

У хворага псыхічна будзь-якой, нават леккай, формай парано'і (шызафрэніі), сам Чырвоны колер, прычым на белым фоне, выклікае ні толькі раздражненіе псыхічна хворага чалавека, але - агэсыю і нават абвастрэн'не псыхічнай хваробы, калі стала прысутнічае Чырвоны колер!..

Ответить
+24 +
Ecce Homo, 11:53, 20.09

Нам начихать на его аллергии. Лучше инсульты и побольше. Наши исторические герб и флаг выглядят хотя бы солидно и красиво. Лично я испытываю гордость

Ответить
+16 +
U, 12:52, 20.09

У всех нормальных людей давняя и устойчивая алергия на узурпатора. И чем больше сидит этот москальский холуй у власти, тем сильнее эта алергия

Ответить
+13 +
Міхась, 13:51, 20.09

Паважанае спадарства. Заседанні Вярхоунага Савета Беларусі
трансліравалісь па радые і па ТВ.Можна было слухаць пачатак работы ВС,як фармеруецца павестка работы сесіі.Гэта было адкрыта і вельмі цікава.Старшыня і большасьць дэпутатау ВС
размаулялі па беларуску.Ну,а калі падходзіу да мікрафону дэпутат таварыш Лукашенка,дык у першаю чаргу высьмеівау
па русску такія беларускія словы як мытня,памяркоунасьць,незалежнасьць і др.Гэта было вельмі
брыдка чуць і бачыць вось такія паводзіны дэпутата Лукашенкі.
У яго алергія на усё беларускае і на пра заходняе.

Ответить
+8 +
сож, 17:04, 20.09

24 гады літвінамі ("беларусамі") каруе Псыхічна Хворая асоба!
За 24 г. знаходжан'ня А.Лукашэнкі ва ўладзе, многія запамяталі, як ен, навогул, апынуўся ў гэтай уладзе?!. А апынуўся - так...
У 1989 г. А.Лукашэнка, тады прадсядацель адсталага Саўгаса Гарадзец, зьбіў трактарыста ды пэўна з'біў так, што той падаў на А.Лукашэнку ў суд.
Каб паз'бегнуць Крымінальнай адказнас'ці, А.Лукашэнка ў 1990 г."выдвинул свою кандидатуру в народные депутаты", паз'бегнуўшы такім чынам, Крымінальнай адказнас'ці!..
"Перасідзент" Лукашэнка нічым ні адроз'н'ваецца ад бандыта Януковіча, быўшага "президента" Украіны, які некалі гвалтам здымаў норкавыя шапкі з галоваў прахожых!..
За 24 гады "А.Г.Лукашенко" няздольны быў вывучыць ні толькі беларускай, але і рускай і ангельскай, міжнароднай мовы!
Тое - не дае зрабіць ягонае Псыхічнае Захворван'не!
Дыж ці здольны ды ці ма'е права Псыхічна Хворы грамадзянін "А. Г. Лукашенко" кіраваць ні толькі Саўгасам, але - Дзяржавай, прычым узапар, аж Дваццаць Пяты год?!!


Ответить