18 апреля 2024, четверг, 7:08
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 27
+145 +
анна, 19:04, 19.10

вот этого в голубеньком пиджачке фамилии узнайте !

Ответить
+106 +
haik, 20:01, 19.10

Да , не только фамилию, а номер автомашины и место дислокации, а еще не плохо расположение дачного "домика"!

Ответить
+41 +
серега, 23:24, 19.10

По роже видно,что мент поганый.

Ответить
+151 +
Josef., 19:06, 19.10

Ничего святого нет у этих ордынцев-подордынцев.Обязательно в базу данных для будущего суда над врагами независимой Беларуси.

Ответить
+134 +
Марья, 19:20, 19.10

мордатое тупое мурло отрабатывает корм из корыта .

Ответить
+107 +
TriO-systems, 19:23, 19.10

Подобных случаев будет больше и больше. Я считаю что в данной ситуации очень неплохо бы помог перцовый баллон струйного действия. Минут 40 бы визжал прихвостень роняя слюни, сопли и слёзы. Шпага 65 например. Очень действенно как против людей (в т.ч. пьяных) так и против собак. Очень рекомендую. Уровень манер и количества скрепоносцев растёт с каждым месяцем. Что у нас им тут мёдом намазано? :(

Ответить
+27 +
Й, 23:39, 19.10

Подтверждаю, +100500!
Баллончик Шпага (производства РФ) это лучшее из разрешенных средств самозащиты, потому что вырубает любое быдло сразу и на полчаса точно, берите на заметку!!

Ответить
+101 +
ежов, 19:31, 19.10

НКВД - подтянулось, с сигареткой и барсеткой

Ответить
+101 +
Законопослушный , 19:35, 19.10

Начальник отдела идиотологического отдела.... Только за это на вилы

Ответить
+109 +
cfy cfy, 19:41, 19.10

И заметьте, с ними разговаривают по-бееласку и на "вы", а эти поросята людям тыкают и языка родного не знают совершенно. Хотелось бы посмотреть как они с лукавым разговаривают. Думаю там не тыкают и стоят перед ним на четвереньках. Просто противно от таких рукамиводдителей.

Ответить
+30 +
Старадубскі, 21:04, 19.10

"родного не знают совершенно."
- - -
Памыляецеся. Расейску ён ведае добра.
Гэта ж лугандон.
Адзін з тых 160 тыс, якім Лукавы падаравау заходнія вобласті Беларусі на кампактнае мешканне.
У Беларусі толькі 40 адсоткау сама беларусау. Сённе шмат расейцау скупуюць нярухомасць на захадзе РБ - што упала тое прапала.

Ответить
+64 +
J23, 19:44, 19.10

Что это за потомок хазар сигаретку закуривает?

Ответить
+52 +
фзу, 20:04, 19.10

Примат.

Ответить
+53 +
Зьміцер, 20:10, 19.10

Трэба гэтаму блакітнаму зьвязду чырвоную ўсталяваць на ілбе і на яго магіле. І ягоным продкам, што выхавалі антыхрыста

Ответить
+89 +
М.В., 20:19, 19.10

Сытые,откормленные, очень неприятные парсюки и бегающая кругами ""шестёрка",распускающая руки. Ни стыда, ни совести. Понимаю Дмитрия и абсолютно согласна с ним. Прикатили на "бумерах" бандиты для разборки.
Куропаты - народный мемориал! Эти люди не должны там находится. Они - инородные особи, оккупировавшие и обворовывающие нашу страну и нас.

Ответить
+96 +
Театрал, 20:21, 19.10

Вы еще не знаете реальных дел в Беларуси. Противостояние это происходит от того что дети этнических русских колонистов как и их родители окопались здесь при кормушке. И для них любая наша самоидентификация как шило в зад.

Ответить
+53 +
Литвин , 20:22, 19.10

Пане Божа! И дзе гэтыя пачвары сабе роды бяруць!?

Ответить
+61 +
скрай!.., 20:26, 19.10

Чым... займаюцца старыя пярд.... з застыглым пемаксам замест мазгоў?!!
Няўжо гэныя старыя, пузатыя лайдакі,
старшыня Аляксандр Мякіннік і начальнік аддзела ідэалагічнай работы, культуры і спраў моладзі Сяргей Шаблыка,за ўсё свае нікчэмнае жыцьцё, 'шчэ не нахапаліся неспамерных, свайму нікчэмнаму "труду" лукашыскіх "тысячедолларовых зелёных"?!!
У гэтай галоднай, разумнай, моладзі, вы, трутні аднімаеце Нацыянальную Годнасьць і Сьвядомасьць, Родную Мову, Годныя Заробкі, сьпякулюючы ў карысных мэтах, сваімі пасадамі?!!
Дзякуючы, такім нікчэмным ураднікам РБ, як вы Мякіннік і Шаблыка, от такіе ворагі топчуцца па-касьцях у Курапатах ды б'юць у твар абаронцаў!!..
Гэтая ж Моладзь - Патрыёты Радзімы будуць вас надта скора Судзіць за Разрабаваньне і Зьнішчэнбне Дзяржавы!

Ответить
+53 +
Базыль з Вызны, 20:31, 19.10

Вельmі трапна Зmіцер падmеціў пра пузатага: што за свіное рыла? Паглядзіце колькі ў гэтага прадстаўніка "уласці" фанабэрыстасці. Ходзіць сярод валанцераў як пан, mаўчыць як пень, дуmае, што ад гэтага важна выглядае. Хаця, на саmай справе, калі адкрые рот , то адразу стане зразуmела, што дурань дурнеm. Задрала ўжо гэтая калгасная эліта. Ну ,ідэолух па mазгах трошачкі вышэй--гэты хоць трохі гаварыць уmее, нешта таm пра нейкія законы трошкі ведае. Кавалерыст у блакітныm пінжачку таксаmа пустое mесца--суmлення, канешне, няmа, але mалады ішо, баіцца, ад хвалявання як п'яны, ды куды дзенешся--загад начальства прыйшлося выконваць.

Ответить
+23 +
лл, 21:11, 19.10

А как таких земля беларуская носит?

Ответить
+36 +
вид сверху, 21:19, 19.10

Очередная мразь! Ведь это не последняя "торпеда"
Огласите пжалста весь список будущих провокаторов.
Не думаю, что у них совсем мозги набекрень (кроме глеба с клушой). Это провинившиеся чмыри или плотно
сидящие на крючке компромата, а короче "торпеды"

Ответить
+41 +
....., 21:40, 19.10

Пиджак поверх майки - типичное кацапское быдло.

Ответить
+27 +
Нiна, 22:03, 19.10

Правакатары i злачынцы ад улады, вы зусiм амаральныя тыпы! Мы вас запомнiм i нiколi вам не даруем. Лукашэнка ня вечны, а вам потым будзе вельмi кепска, пасля вашых злачынных учынкаý.

Ответить
+30 +
Партизан, 22:19, 19.10

Противно жить в одной стране с "этим".. каким словом назвать даже этих жополизов не знаю.. это просто "существо", живущее пока лижет .. перестает лизать - перестает жить..

Ответить
+21 +
кастусь, 0:35, 20.10

Хлопцы, ці не настаў час, ці не пара сказаць сваё слова.. Адказаць ім тым, што яны робяць. Міліцыя абараняя гэту погань, а мы маўчым і церпін.

Ответить
+22 +
Уга Чэ, 1:06, 20.10

Параўнайце з выпадкамі, калі бронзаваму царска-імперскаму паліцаю-гарадавому з сабачкаю, які не з'яўляецца помнікам, не стаіць на мейсцы катаваньняў, але зь нядаўняга часу стаіць побач з мусарняю ды КГБ у цэнтры гораду, за вяровачку на бронзавай шыі або белчырвонабелы сяцяг на плечы на маладых, спакойных, адэкватных, бяззбройных грамадзянаў Беларусі праз паўхвіліны выскоквала па 5-10 мянтоў, выкручвала рукі, потым цягла ў РУУС, потым давала суткі, штрафы.
Не ўяўляю, як супрацьстаяць гэтай кодле цывілізаванымі мэтадамі. Яна іх не разумее, не намагаецца разумець і спецыяльна даводзіць нават простыя сытуацыі да крызісу.

Ответить