19 красавiка 2024, Пятніца, 12:08
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 25
0 +
skotyniaka, 16:18, 21.01

Еще один

Адказаць
+6 +
SOS, 16:25, 21.01

УЖАС!!!! Театрал и интриган попал в выборную компанию.

Адказаць
+4 +
Oleg S. , 18:46, 21.01

Справжні театрал і інтриган їздить до Луки на інвестиційні форуми, та наліплює на МАЗи емблеми Богдан.

Адказаць
+5 +
ммм, 16:37, 21.01

с них бы моральную компенсацию содрать за моральный ущерб и наплевательское отношение к людям.

а то снимали свои клипы " о великом полководце батальона ляшка" на киностудии.. херой ..иначе не скажешь

в нормальной стране лишили б мандата такого

Адказаць
0 +
Oleg S. , 3:12, 22.01

" В нормальной стране " Головнокомандувач подав би в відставку після Ілловайського "зеленого коридору ".

Адказаць
+7 +
комбайн, 16:47, 21.01

Не хотите Зеленского, получите
клоуна не игрового, а по жизни )

Адказаць
-15 +
Иван, 18:55, 21.01

Вы с трактором это обсудили, у вас единодушие?

Адказаць
+16 +
Oleg S., 20:17, 21.01

Бачу вам правда від "Трактор " заважає жити по новому , та вішати лапшу сусідам білорусам?

Адказаць
-1 +
Иван, 22:24, 21.01

Олежка, ты старшой? У тебя и трактор, и комбайн и ты так о них бдишь. А серьезно, извини, пожалуйста, за шутки.

Адказаць
-2 +
Oleg S., 22:47, 21.01

Я зі слів кріпаків Стеця є агентом кремля , москальським провокатором , кремлеботом . А зарахували мене туди через небажання молитися іконі Святого Петра Олексійовича .

Адказаць
+8 +
тбгл, 16:48, 21.01

У него очень забавное прошлое.

Адказаць
+13 +
Маша, 16:50, 21.01

Да ради бога. Большинство жителей Украины знают, что он просто не очень умный.

Адказаць
+10 +
Роман, 17:03, 21.01

Много кто хочет стать президентом. Но не многие хотят служить стране.

Адказаць
+13 +
Oleg S. , 21:02, 21.01

Петро Олексійович "служит стране " з 1996 року . Ось тільки від цього служіння він нажив мільядні прибутки , а Україна борги .

Адказаць
+10 +
Ник, 17:05, 21.01

Карманная дешёвка Рината Ахметова.

Адказаць
-1 +
Oleg S. , 17:41, 21.01

Як може бути партнер по коаліції Петра Олексійовича, " карманной дешовкой Рината Ахметова ?

Адказаць
-5 +
Київ, 19:30, 21.01

Привіт "oleg" , нарешті тебе почули !
Весь день ніхто не поливав Порошенка брудом , тепер "дочекалися" !
Долучайся до "праці" 😄
Тільки , прохання - не бреши !
Хоча .. а як інакше ? правда ?

Адказаць
+8 +
Oleg S., 20:13, 21.01

Відносно брехні ви не могли б уточнити , де саме я брехав ? Може Ляшко не входить в коаліцію , може це я їздив до Луки на інвестиційні форуми, може я відправляв на передок катафалки Богдан , може я спільно з Ахметовим грабую українців "Роттердамомплюс "?

Адказаць
+7 +
Oleg S. , 20:26, 21.01

Доречі "Київ , ви не могли б мені провести екскурсію по Києву, зокрема по місцях потужних перемог Петра Олексійовича ?

Адказаць
-10 +
Київ, 21:09, 21.01

Нарешті, "олегс" на "роботі" !
Так скажіть , що там сьогодні з шоколадними цукерками не так ?

Адказаць
-8 +
Вит, 18:20, 21.01

Жесткий человек. Его не сломать. Ен якраз ня памяркоуны. Таких паршивые интеллигентные хлюпики боятся. Прошлое ему пошло не во вред и только закалило его характер. Если бы в его команду вошли Игорь Смешко и подобные, они бы стали основными конкурентами на выборах.

Адказаць
+2 +
О. Заречная, 19:29, 21.01

Ах, какой у него голос! Душка! Новый фюрер не иначе!

Адказаць
+7 +
Oleg S. , 20:29, 21.01

Куди там Олегу з його голосом до московського дяка , з його шоколадним співом .

Адказаць
-4 +
Київ, 21:17, 21.01

"Олегс" у курсі справи , що сьогодні у Києві зломився бусік "Богдан" , і що з цього приводу скажете , прокоментуйте це "неподобство" від Порошенка !

Адказаць
0 +
Oleg S., 22:42, 21.01

Дозвольте вас розачарувати , але переведення стрілок із теми грабунку країни , злиднів, трудової міграції ,корупції до цукерок і бусіків виглядає примітивно.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны