29 сакавiка 2024, Пятніца, 4:57
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 10
+21 +
Хтось, 11:24, 8.07

Прилетіла і тисне руки цим злочинцям у особі Мєдвєдєва та ін. Нормальні президенти взагалі не прилітають на цей чемпіонат, бойкотуючи його.

Адказаць
+7 +
Федя, 15:20, 8.07

так а ваш президент зарабатывал в России на своей фабрике с 2014 по 2017 год. И ничего как-то, корона у вашего Порошенко с головы не упала...
А тут Президент небольшой, но демократичной европейской страны приехала специально поддержать команду своей страны! и уже "ах какая плохая"
Президент Хорватии прилетела в Россию как частное лицо, как болельщик!

Адказаць
+12 +
прилетела чартером, 11:32, 8.07

... и жамкалась с медведевым.

Адказаць
+55 +
КРАСОТКА -- BEAUTY, 12:03, 8.07

Спасибо тебе, КРАСАВИЦА, за прекрасную игру ваших спортсменов 7 июля 2018 года!
Ребята, она, как человек воспитанный, не могла не пожать руку медведеву. И летела она, как частное лицо, без охраны, без бронежилета, в чартерном самолёте.
Cлава команде Хорватии по футболу 7.7.2018 г.

Адказаць
+22 +
OK, 12:08, 8.07

это нормально сегодня - элемент культуры, в том числе и в политике
хорошие месседж обществу

Адказаць
+13 +
Элемент культуры, 12:22, 8.07

Умирает Сенцов,Донбасс,Крым,Сирия.А красавица на футболе с медведевым в ладошки хлопает.

Адказаць
-10 +
Противно, 12:24, 8.07

Еще одна любительница ватного мира.

Адказаць
+22 +
ІЛЛЯ, 12:24, 8.07

Можна дваяка каментаваць прылёт прэзідэнткі Харватыі ў якасці заўзятара сваёй каманды. Яна ляцела не спецрэйсамі, як гэта робяць расейскія і беларускі "князькі". Ды акрамя спецрэйса, яшчэ і ахова, мо на 2-х самалётах! Таму яна нікога не папярэджвала, што яна ляціць. А на месцы прылёта яе вылаўлялі, каб разбавіць адзіноцтва Мядзьведзяву. Ну а тое, што крыху выпэцкаў ёй руку адзін з кіраўнікоў агрэсарскай краіны, гэта не вялікая бяда. Галоўнае перамога футбалістаў Харватыі! Магчыма і яе прысутнасць на трыбунах дапамагла футбалістам перамагчы. Яна не саромеяцца і не ставіцца да гэтага высока, каб прыйсці ў раздзевальню сваіх гульбакаў і шчыра па мацярынскі, ці па сястроўскі, абняць кожнага. Вось нам бы такіх народных прэзідэнтак, альбо прэзідэнтаў!

Адказаць
+19 +
Витя, 12:41, 8.07

Хорошо что наш гарант не прилител а так отменили матч для безопасности семье лукашенок.

Адказаць
0 +
Бус, 20:43, 11.07

Ну а призедент Франции на чем прилетел и с кем ручкался?

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны