28 сакавiка 2024, Чацвер, 20:13
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
+92 +
Ян, 16:41, 8.11

Теперешние вурдалаки у власти этот геноцид возвели в праздник.

Адказаць
+76 +
Vlad Canada , 18:03, 8.11

Здоровья Вам и долгих лет жизни, уважаемая Нина Дмитриевна.
Всем почитателям "хорошей и счастливой" жизни в СССР нужно прочитать расказ Нины Дмитриевны.

Адказаць
+69 +
Мария, 18:12, 8.11

Какая хорошая женщина.Пани желаем 100 лет и больше!!!
Жыве Беларусь!

Адказаць
+51 +
Алексей, 18:54, 8.11

Нина Дмитриевна спасибо вам за вашу жизненую позицию . Мой Дед Шарендо Емельян погиб в ГУЛАГе , после войны , осталось шесть детей. Как и я он призерал всем сердцем советскую власть, а я призераю её последователей, нечего незакончено ,красная чума возвращается. Будим плевать ей в лицо вместе...Долгих лет вам жизни и здоровья!!!

Адказаць
+47 +
Егер, 18:55, 8.11

Сапраўдная жалезная жанчына!! Зведаўшы наўсім сваім шляху адны пакуты ад навязанай краіне савецкай сатанінскай "улады", якую зноў гвалтам навязваюць нашай краіне маскалі у вобразе "рускага міру", праз здрадніка і тырана лукавага А.Г.
Я часам усё больш разумею, чаму зноў такі ўсё паўтараецца- гэта ад тога, што нельга забываць сваю гісторыю і нельга нікому дазваляць хто імкнецца яе знішчыць.
Здароўя Вам і пашаны-шаноўная Ніна Дзмітрыеўна!!

Адказаць
+35 +
ПРЕКРАСНАЯ ЖЕНЩИНА, 19:50, 8.11

Нина Дмитриевна, Вы -- великая женщина нашей БЕЛАРУСИ! Живая история страны!! Желаю вам долгих лет жизни! З Д О Р О В Ь Я !!
Я тоже презираю и ненавижу кровавых коммуняк за то, что они уничтожали миллионами самых лучших и трудолюбивых жителей нашей страны! Кроме вреда кровавые коммуняки и гэбисты ничего не дали нашей стране!!

Адказаць
+15 +
вера, 20:40, 8.11

А как судьбы остальных ее сестер и братьев. Напишите.

Адказаць
+19 +
fjg, 20:49, 8.11

коммунизм - это фашизм

Адказаць
+22 +
ЛІТВІН, 21:09, 8.11

Н.Островский написал роман "Как закалялась сталь", в котором описал мифический образ П.Корчагина, как образец коммунистического воспитания советской молодёжи. "Свободные новосци" паведамілі нам аб гісторыі звычайнай беларускай вучыцелькі Ніны Дзмітрыеўны Самухінай, жыцьцё якой, насамрэч, паказвае, як загартоўваецца сталь, чалавека, якая падобна "декабристкам" ішла за сваім мужам у ГУЛАГ, пазнаўшы усе "прелести" камуністычнай, сталінскай сістэмы, якую і цяпер будуе беларускі рэжым. Спадарыні Ніне жадаю сіл і здароўя,каб і надалей заставалася прыкладам мужнасці і патрыятызму ў нашай краіне. Вялікі дзякуй Вам за ўсё.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны